You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Sezona # Šampion II mesto III mesto Kup Elite League Cup Intertoto Cup
56
NK Marsonia
Rad
OFK Aranđelovac
NK Hr. Dragovoljac
Obilić
55
OFK Futog
Rad
Mačva
OFK Beograd
Partizan
54
NK Marsonia
OFK Beograd
Sinđelić Niš
NK Varteks
Borac Čačak
53
Velež Mostar
Horizont Turnovo
Partizan
NK Nosteria
OFK Futog
52
Sinđelić Niš
Brodarac 1947
Radnički 1923
51
Mornar Bar
OFK Aranđelovac
Radnički 1923
50
Dinamo Zagreb
Voždovac
Tamiš
Mornar Bar
NK Papuk
49
OFK Beograd
Voždovac
Sinđelić Niš
FK Krivanj
Radnički 1923
48
Dinamo Vranje
Pelister
Velež Mostar
Radnički Niš
Busovača
47
OFK Beograd
Radnički Niš
Čukarički
Partizan
Obilić
46
Partizan
Radnički Niš
Dinamo Zagreb
Radnički Niš
Budućnost
45
Radnički Niš
Partizan
Javor
44
Velež Mostar
Rad
OFK Aranđelovac
43
Rudar Prijedor
Radnički Niš
Rad
42
Dinamo Zagreb
Car Konstantin
Partizan
OFK Beograd
Radnički Niš
41
Velež Mostar
Tamiš
Rušanj
NK Marsonia
Borac BL
40
Tamiš
Krajina
Voždovac
Kom
Bežanija
39
Radnički Pirot
Borac Čačak
Dinamo Zagreb
Kom
Rijeka
Domžale
38
Borac Čačak
Rudar Prijedor
Zemun
Bežanija
37
Novi Sad
Velež Mostar
Radnički Niš
36
Novi Sad
Radnički Niš
Borac Čačak
35
Vojvodina
Partizan
Kom
34
Dinamo Vranje
Rijeka
Radnički Niš
Radnički Niš
33
Radnički Niš
Olimpik Sarajevo
Sarajevo
Partizan
32
Dinamo Zagreb
Budućnost
Partizan
31
OFK Beograd
Sinđelić Niš
Velež Mostar
30
Sinđelić Niš
Velež Mostar
Pelister
29
Velež Mostar
Sinđelić Niš
Proleter NS
28
Proleter NS
Rijeka
Rad
27
Krajina
Proleter NS
Dinamo Vranje
26
Zemun
Jagodina
OFK Aranđelovac
25
Mladost Podgorica
Rijeka
Dinamo Vranje
24
Proleter NS
Pelister
Naprijed Banja Luka
23
Partizan
Proleter NS
Rijeka
22
Dinamo Zagreb
Voždovac
Rad
21
Dinamo Vranje
Zemun
Teteks
20
Hajduk Split
Vojvodina
OFK Beograd
19
Naprijed Banja Luka
Hajduk Split
Teteks
18
Vardar
OFK Beograd
Novi Sad
17
OFK Futog
Partizan
Mladost Podgorica
16
Teteks
Kolubara
Žarkovo
15
Novi Sad
Teteks
Žarkovo
14
Domžale
OFK Beograd
Vojvodina
13
Rad
Mladost Podgorica
Žarkovo
12
Partizan
Vardar
Rijeka
11
Rijeka
Partizan
Žarkovo
10
Kolubara
Zemun
Sloga Kraljevo DISK
9
Vardar
Novi Sad
Kolubara
8
Rad
Obilić
Zemun
7
Rad
Kolubara
Partizan
6
Partizan
Zemun
Čelik Zenica
5
Rad
Novi Sad
Obilić
4
Partizan
Rad
Radnički Niš
3
Partizan
Velež Mostar
OFK Beograd
2
Jagodina
OFK Beograd
Crvena Zvezda
1
Rudar Pljevlja
Željezničar
Radnički Niš