Come and join our community. Expand your network and get to know new people!

El grande doctore shared a photo. 5 days ago

Predlog #WON

20:00 h Dallas Stars - Nashville Predators 5+ @ 1.58 2000 RSD Balkanbet #won
Da nije bilo Man Cityja i retarda Mahreza u I pol bio bi 100 % ucinak, bez toga svi ostali predlozi #won, dosta za danas, Dallas 4:2, tim koji se vec 7 meceva od pocetka sezone...
Show more

sweex92 Bravo druze, ispratio sam vecinu tvojih tipova. Opario sam se danas uz tebe, hvala i svaka cast. 3 weeks ago
Attachment

Tradicionalno , po ko zna koju godinu za redom, 31.12 i ulazak u Novu svi predlozi 1won 👍

Canada U20 - Czech U20 G2+ 7:2 #won
Vegas - Anaheim D4+ 4:1 50. min #won
Live Vegas D3+ na 0:1 #won

SREĆNA NOVA 2020 !!! 😎 - feeling festive

19:00 CanadaU20 - Czech U20 G2+ @ 1.52 Soccer #won 4:2 trenutno 33. minut, 2 gola Ceske u 17 sekundi, ali moram prokomentarisati , jer sam rekao da je ovo zicer, a za malo da se obrukam, jer prvo jesam rekao da su Cesi umorni, ali nisam ocekivao da... Show more

CptJack I ja sam ispratio ovo i gledam reko tesko da mogu 1 dat kad ono 2 u manje od minute..bitno da je won nema veze kako 😂 3 weeks ago
loader
loader
Attachment
Nemy Pa da, ali sam napisao razloge bas zato sto je proslo, da je palo bilo bi kao da se vadim 👍 3 weeks ago
Attachment

Na kraju ipak sam pozitivno zavrsio veče, izvadio me Copen 2 gola u II pol @ 2.59, to mi je kompenzovalo singl, ostalo mi pokrilo bacanje para na Cagliari i imace sutra za burek 😁
19:00 FC Copenhagen - Odense D1+I & D2+ @ 2.10 #lose
1500 RSD

Zicer...
Show more

19:00 h Krefeld - Straubing 5+ @ 1.61 #won

14:00 Munchen - Mannheim X2 @ 1.69 #won - feeling lucky

Zagreb1 Svaka cast. Ispratio sam al na 4.5+.. spasila nas treca trecina. Al bez malo srece nema ni uspjeha 1 month ago
loader
loader
Attachment
Nemy Zagreb1 obe su bile resene vec pre kraja 2/3 Mannheim je bio 2:4, Straubing 2:3, ovaj put je rutinski proslo, nesto si pomesao 😉 1 month ago
loader
loader
Attachment
Zagreb1 O da. Ja zadnje kad sam gledo bilo je 1:1 u 2 trecini. Nezz kako sam zakljucio da je tako zavrsila 2 trecina. Nebitno bitno da je doslo 1 month ago
loader
loader
Attachment

Krefeld - Munchen 2:3 #won za 25 minuta info koji se pre svega bazirao na odsutnosti golmana gostiju Kevin Reicha ispada tacan, evo i 2:4 dok ovo pisem, prodje i 6+, ostaje jos da Krefeld ubaci treci gol, pomalo iznudjena opklada pod naknadnim... Show more

Attachment

Vaasan Sport - Kookoo 2:3 za 15 minuta #won 🤑 Nikad lakse, nikad brze, oba tima imaju problema u odbrani, ici ce ovi lagano do 10+ 🤣 Pola od bitnih opklada je proslo, druga polovina Liver, valjda ste negde vec procitali da je DeLaurentis rebnuo... Show more

Attachment

19:00 NY Rangers - Florida 5.5+ @ 1.58 5000 RSD #won za 23 minuta 4:3 trenutno 🤑

Attachment
eRoRCHE~ Slazem se, verujem u tebe i tvoju skromnost, guraj dalje i samo pametno! 2 months ago
Attachment

Na kraju Tampa 5:3, nekako ulete treci gol Buffala 37 sekundi do kraja meca. Detalj koji mi je zgadio Tampu, preciznike njihov head coach Jon Cooper, na 5:2 i tak gol za 5:3 celendzuje potencijalni ofsajd, dakle, nista mu ne znaci, gol vise ili... Show more

Nemy Ili ovu 😉 2 months ago
loader
loader
Attachment
Nemy E zbog takvih kao sto si si ti i na zalost 1000 puta gorih od tebe, srecom postoji podesavanje privatnosti, tako da nemam potrebe da pravim neku inbox grupu 😉 2 months ago

01:30 Detroit - Boston 5.5+ @ 1.68 #won 4:2
Ovde idem na malo iznenadjenje u smislu da ocekujem da se Detroit raspuca, jer oni nemaju naprosto vise sta izgubiti. Najlosiji tim lige, najmanje postignutih golova, nekoliko...

Јуче тикет 1 #won

Malo je falilo za 100 postotan ucinak, da VAR nije obesmislio totalno fudbal, ovim postupkom na utakmici Bruggea, ja ne znam sta su to sudije gledale, ali valjda ne moze bas sve proci, vec sam imao previse srece na Jong Ajax, dakle sta god pricali... Show more