7/7 | +37.37
Football / England. Premier League / 20.08.2022. 16:00

Fulham - Brentford

TIP: GG @1.76 8/10 1XBet

mec izmedju dve ekipe koje su dobro otvorile sezonu ekipa predvodjena Aleksandrom Mitrovicem koja ima dva remija protiv Liverpula 2:2 i Vulverhemptona gde nisu imali srece u 81 minutu kada je nas reprezentivac promasio penali i odigrali 0:0 tim deluje stabilno za sada i mislim da moze na ovom mecu... Pročitaj više do gola u istoriji se vidi da im ne lezi rival
sa druge strane ekipa Brentforda koja je imala u nedelju nevervatno poluvreme protiv ekipe Mancester Junajteda gde su imali prednost 4:0 vec u prvom poluvremenu sto je i rezultat ostao i kao konacan
mislim da ce ovo biti zanimljiv duel obe ekipe imaju solidan napad i koliko sam uspeo da ispratim obe ekipe prave dosta sansi
sto se tice istorije Fulam se bas muci protiv Brentforda posle pobede od 2:0 Fulama gosti neznaju za poraz od tada 7 duela je Fulam bez pobede od tada 4 pobede gostiju i 3 remija