• 04 Feb, 2021 | 19:52

tebi srecno u nastavku takmicenja sto dalje da doguras

• nedja92
    • 04 Feb, 2021 | 19:50

ma ok vidim ja pravilnik samo ne znam sto se gleda ka nuli kako bih odlucili da je isti minut i gola haha to me interesuje

• igor-66
    • 04 Feb, 2021 | 14:18

BONUS pitanje: Minut prvog gola, koji će odlučivati pobednika SAMO AKO je izjednačeno nakon tipovanja glavnih tipova. Onaj igrač koji bude bio bliži prognoziranom vremenu postizanja prvog gola na meču je pobednik i ide dalje. Važno je napomenuti da ukoliko se meč završi bez pogodaka, bliži je onaj koji ima manju prognoziranu vrednost prvog gola (primer: ako nije bilo golova na meču, a igrač1 prognozirao minut prvog gola 19. min, a igrač2 prognozirao 14. min, pobednik duela je igrač2 jer je prognozirao manju vrednost tj. bližu 0).

• nedja92
    • 03 Feb, 2021 | 23:01

i kako se sada ovo odluci kad je 2:2 a gola nije bilo u napolju ko blizi nuli logicno je da ko je blizi nuli je tipovao da pre bude gol treba da bude kontra al ajd juce ponisteno sve cudno nije ok