Konacan ishod 2 Splitu beži drugo mesto jer u slučaju poraza preuzima ga Cibona, kojoj bi za potvrdu prednosti nad zutima bila dovoljna pobeda protiv Kvarnera u poslednjem kolu.Zadru će u prvom planu biti oporavak povređenih igrača i priprema za plej of. Nakon za nas jedne teške nedelje imamo problema sa povredama. Moramo da pokušamo da se resetujemo i odigramo tu utakmicu najbolje što možemo, kaže trener Zadra Danijel Jusup.Zadar je imao brutalan raspored i iskreno to nije nimalo pravedno. Da imaš u četiri dana tri utakmice, dva gostovanja (od toga jedno gostovanje više od 300 km i drugo gostovanje u Srbiji - Subotica, koja je od Zadra udaljena oko 700 km). Susret ABA lige protiv Spartaka, gdje je Zadar na trenutke igrao vrlo dobro, no umor je bio faktor koji je spriječio iznenađenje. Umor i ozljede, jer je utakmicu u Subotici propustio ponajbolji igrač Zadra Lovro Mazalin. Zadar će ostati prvi, bez obzira na to da li sve utakmice izgube.
Juče je Valencia razočarala. Olimpija je glatko pobedila Primorje, a danas očekujem da Koper nastavi niz pobeda i tako se približi kvalifikacijama za evropska takmičenja. Koper je napravio veliki korak ka kvalifikacijama pobedom protiv Olimpije, kada su uspeli da ih savladaju rezultatom 3:2. Nalaze se u nizu od 4 uzastopne pobede (Maribor, Radomlje, Olimpija i Primorje). Koper u svom sastavu ima čak tri fudbalera koji su ove sezone postigli po devet golova. Andražu Ruedlu su se u prošlom kolu na vrhu klupske liste pridružili Leo Rimac i Josip Iličić, tako da Koper ima najefikasniji trio u Prvoj ligi Telemach. Mura, Mura, Mura… Baš mi je žao ovog kluba da se bavi takvim glupostima unutar samog kluba. Bore se za opstanak i mislim da će uspeti da ostanu u ligi, jer je Primorje jednostavno katastrofalno. Primer od juče: kontra napad i umesto da doda u kazneni prostor, igrač vraća loptu 40 metara nazad ka svojoj odbrani. Možda je pametnije da ovu utakmicu odigraju opreznije i da se više fokusiraju na naredno kolo kada igraju protiv Primorja, jer ako tamo izvuku bod, opstali su u ligi. Koper mi deluje jednostavno prejak. Znatno su podigli formu. U poslednjih 10 utakmica imaju 3 remija, 6 pobeda i 1 poraz (protiv Celja).
Splitu beži drugo mesto jer u slučaju poraza preuzima ga Cibona, kojoj bi za potvrdu prednosti nad zutima bila dovoljna pobeda protiv Kvarnera u poslednjem kolu. Zadru će u prvom planu biti oporavak povređenih igrača i priprema za plej of. Nakon za nas jedne teške nedelje imamo problema sa povredama. Moramo da pokušamo da se resetujemo i odigramo tu utakmicu najbolje što možemo, kaže trener Zadra Danijel Jusup. Zadar je imao brutalan raspored i iskreno to nije nimalo pravedno. Da imaš u četiri dana tri utakmice, dva gostovanja (od toga jedno gostovanje više od 300 km i drugo gostovanje u Srbiji - Subotica, koja je od Zadra udaljena oko 700 km). Susret ABA lige protiv Spartaka, gdje je Zadar na trenutke igrao vrlo dobro, no umor je bio faktor koji je spriječio iznenađenje. Umor i ozljede, jer je utakmicu u Subotici propustio ponajbolji igrač Zadra Lovro Mazalin. Zadar će ostati prvi, bez obzira na to da li sve utakmice izgube.
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!