Igrac 1 pobednik prvog seta Apsolutni favorit u ovom meču je Svajda. Probio se kroz kvalifikacije dobivši Brooma i Edmunda, dva jako dobra Britanca kojima je travnata podloga faktički prvi prioritet u sezoni. Zatim u prvom i drugom kolu izbacuje Bolta i Čilića. Sada mu na megdan dolazi Riedi koji je odigrao u ovoj godini svega 5 mečeva iz kojih ima 4 pobede. Treba naglasiti da je taj jedan meč predao na šljaci sredinom maja zbog povrede. Riedi je dobro otvorio turnir protiv Clarkea i Kazo ea, ali sada očekujem njegov zvaničan prvi poraz ove sezone.
Monaco je na jedvite jade zatvorio seriju protiv Liona. Jako loše izgledaju bez Jamesa. Jednostavno se ekipa navikla cele sezone i sada u završnici kada su igrači na izdisaju nema njihovog najboljeg igrača, koji kako stoje stvari možda i napusti ekipu na kraju sezone. Elem, Pariz se takođe mučio protiv Burga, pre svega u odbrani jer očigledno igrači nemaju želju na kraju sezone da se previše troše u tom segmentu. Ali napad je zato izgledao rapsodicno. Kada se sve sabere, jednostavno ne vidim dovoljan napadački arsenal u rukama Monaka da parira Parizu na ovom meču.
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!