Konacan ishod 1 Uniks je na korak od ispadanja. Pre bih rekao na korak od poniženja od Moskovskog CSKA. Ekipa koja u svojim redovima ima Hilarda,Bakoa, Kulagina,Keena,Knighta,Reynolda je na korak da ispadne sa 4:0 od CSKA. U prošlom meču su imali sve u svojim rukama. 13 razlike na pola 3/4 na 22 sekundi do kraja pri rezultatu 84:85 2 bacanja koja nisu iskoristili ,nakon toga ofanzivan skok i još dva bacanja. Naravno,ni to nisu iskoristili. Očekujem danas reakciju od domaćina da probaju da se konoliduju i da odu za Moskvu sa kakvom takvom nadom i verom da mogu da vrate seriju nazad za Kazan. Kvalitet za to svakako imaju. Nadam se da će danas odigrati pametnije.
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!