Pobeda domacina Jaysi ovaj mjesec izgledaju sjajno,trenutno su u zadnja dva tjedna top 5 napada lige i top 5 u bullpenu pa su s razlogom trenutno prvi na vrhu svoje divizije.Veceras startaju sa Bassitom koji je na nekih 4.5 ERA u sezoni ali te brojke su puno bolje kod kuce gdje je na 3.2 ERA.Protiv sebe ima napad Giantsa koji je zaista ocajan i ima samo 0.18 udaracki prosjek protiv desnjaka zadnja dva tjedna a danas im jos fali jedan od najboljih udaraca Koss(0.26)Za Giantse starta Verlander koji je ove sezone na 5.5 ERA i ima skor 0 7,a na gostovanjima je na 6.2 ERANapad Jaysa ovaj mjesec ima 0.28 udaracki prosjek protiv desnjaka i jasno je da ce odmah napadati Verlandera.Giantsi imaju solidan bullpen ali ni blizu kao Jaysi koji su top 5 u ligi a jos je bitan info da u bullpenu Giantsa nocas nema Erika Millera koji je ove sezone na 1.5 ERAGiantsi vecinom pobjeduju utakmice kada imaju boljeg pitchera a nocas startaju sa svojim najgorim protiv jednog od najboljih napada lige i Jaysi bi trebali pobjedom otvoriti ovu seriju.
Niccolo_Machiavelli2 18.07.2025. 18:59
pratim
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!