Prvo poluvreme 2+ golova Farska Ostrva, volim sa vremena na vreme da odigram ovu ligu, zna da bude golova a zna i da bude teški kanal, danas se nadam da će proći ova kombinacija. Danas očekujem jedan otvoren meč sa dosta prilika i nadam se golova. Domaća ekipa kao i gosti imaju identičan broj bodova (11). Domaća ekipa je na poslednjih 11 utakmica čak 10 puta igrala na gg ili tri plus, a znali su neki mečevi u prethodnim kolima da odu u 6+,7+. Što se gostujuće ekipe tiče, oni su na poslednjih pet mečeva uvek igrali na gg ili tri plus, a poslednji njihov meč je otišao u 7+ golova. Na poslednja četiri međusobna meča ove dve ekipe, tri su otišla u pp2+, pa verujem da može tako i danas da bude.
Farska Ostrva, volim sa vremena na vreme da odigram ovu ligu, zna da bude golova a zna i da bude teški kanal, danas se nadam da će proći ova kombinacija. Danas očekujem jedan otvoren meč sa dosta prilika i nadam se golova. Domaća ekipa kao i gosti imaju identičan broj bodova (11). Domaća ekipa je na poslednjih 11 utakmica čak 10 puta igrala na gg ili tri plus, a znali su neki mečevi u prethodnim kolima da odu u 6+,7+. Što se gostujuće ekipe tiče, oni su na poslednjih pet mečeva uvek igrali na gg ili tri plus, a poslednji njihov meč je otišao u 7+ golova. Na poslednja četiri međusobna meča ove dve ekipe, tri su otišla u pp2+, pa verujem da može tako i danas da bude.
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!