Melburn V - Vestern Junajted gost 2.5 vise 2.85

mrtav-ladan86 bolesno dobar mec,trebalo je biti jos pet sest komada 4 days ago
loader
loader
Attachment

Golman Viktorija i sam iznenadjen sta je sve uspeo da odbrani u samo dva minuta 😳

Nemam reci stvarno,fudbal je izgubio svaku smisao.Jako sam razocaran sta se ovo desava godinama unazad.Koja nepravda,kakav crni crveni karton sram ih bilo!!!

Lima Ronaldo Mozete da cvilite koliko hocete,Real opet izdominirao cista dvojka,a x2 kao kuca.
To sto vi svi kao volite i lozite se na napadacki fudbal sto atalanta odigra svaku trecu urakmicu tako,mozete na Fifi da probate.
Zidan doktor Lige sampiona,covek institucija za ovakve meceve.

hahaha vaaaziii 😄😄

Stefan Milošević: Ne mogu da zamislim da neko ko je gledao utakmicu može da pomisli da smo je prodali?! | MozzartSport

"Verovatno bi do kraja primili jedan gol, ali mi je žao što smo primili dva", kaže Spartakov kapiten za Mozzart Sport

Miksy Ne branim nikog, nisam niciji drveni advokat, pogotovo ne u ling long blatu, samo pricam o cinjenicama. Samo ove sezone je bilo bar 10 sumnjivijih utakmica i od zvezde i od partizana. Ova utakmica sa Suboticom je sve samo ne sumnjiva i to je jasnom svako ko je gledao i ko je iole upucen u ovaj sport. 7 days ago
loader
loader
Attachment
mrtav-ladan86 Pa lik gore ti insuinira sa njegovim obrazlozenjem da tu nisu cista posla...Elem nebitno svako ima prava da misli sta hoce.Sve najbolje!! 7 days ago
loader
loader
Attachment
Lorenzo Insigne Da se namesta u srpskoj ligi namesta se..da kukaju grobari posle svakog preokreta zvezde kukaju..to bi bilo i da je liga skroz regularna jer su navijaci ovde do te mere ostrasceni da je to bolesno..kad zvezda okrene onda se gleda kako su stoperi bili okrenuti,da li su bili spojeni..pa da ste odigrali neki mec i da ste trenirali fudbal znali bi da ne mozes 90 minuta da drzis sve pod kontrolom inda budes uvek idealno postavljen..Ali to se kod mene u Leskovcu kaze u tudjega tatka pogolema pat..a... 7 days ago
loader
loader
Attachment

Ovo je stvarno smesno sta se radi,Parizani igraju petama tri cetiri pasa sve petom u prvom poluvremenu,kao da nece da daju gol nego moraju bas da gube na poluvremenu.Ikardi prima na grudi i nikakva reakcija vise u sesnaest ni sut.Kao da nam... Show more

Miloške83 ja prosto ne mogu da verujem da psz za minuta nije sutnuo na gol monako dao gol i parkilrali bus, a ja imam 4+... 1 week ago
Attachment
dzoniJ 0:1 nema sanse, i da izgube bas na svom terenu isto mi ne ide...nesto mi izgleda kao da ce sad psg da natovari 2 komada a onda da dodje 2:2 na kraju..... 1 week ago
loader
loader
Attachment

Kako je jak ovaj Flamengo na papiru,prema sastavima odmah iz svlacionice vode 2:0 .Ja cu probati u lajvu kad krene,Flamengo daje dva gola u prvom pol

Kad neka ekipa mora da pobedi,onda to izgleda ovako na mecu Lacija i Sampdorije.Barem tri sumnjive situacije za Var kad su gosti u pitanju ,rekao bih cist penal nad Kvaraljelom i naravno ne svira