t1x2.net

user image kostica
4/5 | +8.56
Football / World ~ Intern. Clubs Friendlies / 08.07.2026. 11:00

Teplice - Taborsko

TIP: UG3+ @1.59 8/10

Ukupno golova 3+
Danas na programu imamo prijateljsku utakmicu dve Češke ekipe iz različitih rangova takmičenja. Teplice su član Češke elitne lige, dok je Taborsko član druge lige. Teplice je prethodnu sezonu odigrao po sistemu toplo hladno i na kraju je završio na sredini tabele, daleko od borbe za Evrope,ali i daleko od brige za opstanak. Sa druge strane Taborsko je igrao sjajno tokom sezone, završio je na drugoj poziciji na tabeli ali kroz baraž nisu uspeli da se plasiraju u najviši rang jer su ubedljivo poraženi od Ostrave.
Rana je faza priprema. Treneri će sigurno dati šansu svim igračima da se dokažu i sigurno je da će se zbog dosta izmena igrati možda jačim tempom. Ove dve ekipe često igraju prijateljske mečeve. Na poslednjih 5 h2h mečeva, palo je ukupno 21 gol. To nam u proseku daje preko 4 golova po meču. Obe ekipe odigrale su po dve pripremne utakmice u poslednjih 10ak dana. Taborsko je poražen od Amstetena 3-0 i od Bohemiansa 4-2. Dok je Teplice remiziralo bez golova sa Pribramom i slavilo protiv Trnave 2-0.
Nadam se da će napadači danas biti inspirisani i da ćemo ovde videti makar 3 gola. Svi preduslovi za to su tu,tako da se nadam da će ovde biti goleade. Ja igram sigurniju varijantu jer je kvota sasvim zadovoljavajuća. Srećnooo

Sponzorisano
user image kostica
4/5 | +8.56
Football / World ~ Intern. Clubs Friendlies / 08.07. 11:00

Teplice - Taborsko

TIP: UG3+ @1.59 8/10

Danas na programu imamo prijateljsku utakmicu dve Češke ekipe iz različitih rangova takmičenja. Teplice su član Češke elitne lige, dok je Taborsko član druge lige. Teplice je prethodnu sezonu odigrao po sistemu toplo hladno i na kraju je završio na sredini tabele, daleko od borbe za Evrope,ali i daleko od brige za opstanak. Sa druge strane Taborsko je igrao sjajno tokom sezone, završio je na drugoj poziciji na tabeli ali kroz baraž nisu uspeli da se plasiraju u najviši rang jer su ubedljivo poraženi od Ostrave. Rana je faza priprema. Treneri će sigurno dati šansu svim igračima da se dokažu i sigurno je da će se zbog dosta izmena igrati možda jačim tempom. Ove dve ekipe često igraju prijateljske mečeve. Na poslednjih 5 h2h mečeva, palo je ukupno 21 gol. To nam u proseku daje preko 4 golova po meču. Obe ekipe odigrale su po dve pripremne utakmice u poslednjih 10ak dana. Taborsko je poražen od Amstetena 3-0 i od Bohemiansa 4-2. Dok je Teplice remiziralo bez golova sa Pribramom i slavilo protiv Trnave 2-0. Nadam se da će napadači danas biti inspirisani i da ćemo ovde videti makar 3 gola. Svi preduslovi za to su tu,tako da se nadam da će ovde biti goleade. Ja igram sigurniju varijantu jer je kvota sasvim zadovoljavajuća. Srećnooo

Arhiva tipova

Broj odigranih tipova ovog tipstera za ovaj mesec: 6. Kliknite ovde kako biste ih pogledali.

Bet Builder