Prvo poluvreme 1+ i 2+ ukupno Prvi mec je dosao u ovoj kombinaciji 1+ prvo poluvreme i 2+ ukupno golova, pa bi to moglo da se desi i u ovooj utakmici. Metz je poveo na toj utakmici ali je Reims izjednacio i sada igraju na domacem terenu gde ce imati prednost u ovom dvomecu. Mislim da Reims je ovde kvalitetom mozda malo jaci ali to ne mora nista da znaci.Izbegavao bih igru na konacan ishod jer vrlo lako moze da ode u oba pravca ovaj mec.Ne ocekuje se puno golova s obzirom na kvotu od 1.66 na 0-2 gola na mecu. Pa probati i tu opciju ali misilm da mozemo videti bar dva gola na ovoj utakmici ako ne i vise. Odbrane nisu na zavidnom nivou tako da greske su moguce
Pošto imamo 2 takmičenja na sajtu, sa analizama i bez analiza, tipster thesxomy se u ovom mesecu nije prijavio da piše analize. Samo tipovi sa liste označeni olovkom sadrže u sebi i analizu.
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!