Pobeda domacina sa hendikepom setovi Opet se vodim istom logikom kao u mecu protiv Brooksbya, Ruud nije bas bio fokusiran niti na visokom nivou, pucali su brejkovi kao u zenskom tenisu. Moram priznati da mi nije jasno sta Ruud radi, imao je toliko meceva u posljednje vrijeme i blizi se RG, a on je odlucio da se jos dodatno istrosi na turniru iz serije 250. Belgijanac ima brzinu, generalno agilan a krase ga i siloviti udarci. Dvoumio sam se izmedju overa ili seta Belgijanca, ali ipak smatram da ce Ruud u odredjenom trenutku spustiti gas i jednostavno krenuti se psihicki spremati za RG. Ipak je rijec o mecevima koji traju po nekoliko sati.
Opet se vodim istom logikom kao u mecu protiv Brooksbya, Ruud nije bas bio fokusiran niti na visokom nivou, pucali su brejkovi kao u zenskom tenisu. Moram priznati da mi nije jasno sta Ruud radi, imao je toliko meceva u posljednje vrijeme i blizi se RG, a on je odlucio da se jos dodatno istrosi na turniru iz serije 250. Belgijanac ima brzinu, generalno agilan a krase ga i siloviti udarci. Dvoumio sam se izmedju overa ili seta Belgijanca, ali ipak smatram da ce Ruud u odredjenom trenutku spustiti gas i jednostavno krenuti se psihicki spremati za RG. Ipak je rijec o mecevima koji traju po nekoliko sati.
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!