Oba tima daju po gol Maroko je naravno ovde ogroman favorit, ali sve zavisi kakav će sastav biti na terenu i ja verujem da to neće biti najjači mogući te i ukoliko bude da se neće baš posvetiti odbrani i da Madagaskar ovde može do jednog pogotka. Ove dve reprezentacije su se sastale dva puta u okviru afričkog kupa nacija 2023. i 2025. godine gde je Madagaskaru prva utakmica dodeljena rezultatom 3:0 dok je na drugoj utakmici rezultat bio 3:2 za Maroko. Madagaskar je itekako popravio svoj fudbal i reprezentacija ima dosta onako korektne pojedince koji igraju po prvim slabijim ligama i definitivno da možemo da očekujemo borbu do samog kraja. O reprezentaciji Maroka ne treba trošiti previše reči jer imaju dobar skup igrača i odličnu hemiju ali nekako smatram da će ovde Madagaskar uspeti da dođe do tog jednog pogotka i svakako ne treba da sumnjamo u jedan pogodak Maroka. Srećno!
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!