Prvo poluvreme 1-3 golova i drugo poluvreme 1-3 golova Maroko ulazi u ovaj meč sa 4 boda i realno je kvalitetnija ekipa u svakom segmentu. Kec je premala kvota i tu nema neke zarade, zato treba tražiti nešto što ima više smisla. Haiti je već bez bodova i nema šta da čuva, dok Marokanci jure prvo mjesto u grupi i očekuje se da od prve minute krenu ozbiljno. Razlika u kvalitetu je velika, a Haiti je na prvenstvu ostao bez postignutog gola i primio četiri. Narodski rečeno, teško je očekivati da će Maroko stati na jednom golu i čuvati rezultat. Ako rano probiju bunker, utakmica može otići u pravcu 2:0 ili 3:0. Zato mi ovdje više miriše na golove nego na običan kec. Najzanimljivija opcija je golovi u oba poluvremena, jer Maroko ima motiv, kvalitet i protivnika koji teško može izdržati svih 90 minuta bez većih problema
Ovo pišem još dok nije Bosna odigrala meč sa švicarskom. Iskren da budem mislim da Bosna večeras neće uzeti bodove švicarskoj što odmah sugeriše da im je zadnja prilika za bodove protiv katra. Bod koji su otvarali i uzeli protiv Kanade svakako velika odskočna daska ali isto tako moramo znati da je i švicarska remizirala sa katrom tako da nekako mi djeluje da ćeš vica uzeti puni plin protiv znojeva a da će zmajevi uzeti puni plin protiv katra. Nedvojbeno su bosanci bolji od azijske selekcije i upravo zato vjerujem u njihovu pobjedu ali ću odigrati po meni još sigurniju opciju a to je poluvreme ili kraj kec ili u ovom slučaju kovijeda Bosne
Ovo pišem još dok Brazil nije odigrao meč protiv haitija jer mislim da će tu pobjediti ubjedljivom razlikom ali Hrvat će im i bodovi u zadnjem kolu jer škotska ima već tri boda i imaju meč sa haitijem tako da Brazil mora da upiše bodove i protiv škotske.Brazil je u prvom kolu remizirao 1:1 sa Marokom, pa protiv Haitija i Škotske mora tražiti pune bodove kako bi bez problema prošao grupu. Takve reprezentacije rijetko dozvole dva kiksa zaredom i očekujem maksimalno ozbiljan pristup. Škotska je pokazala da zna igrati čvrsto i disciplinovano, a pobjeda nad Haitijem donijela im je dodatno samopouzdanje. Ipak, protiv Brazila je razlika u individualnom kvalitetu velika i teško je očekivati da mogu parirati svih 90 minuta ako Brazil odigra na svom nivou.
Maroko ulazi u ovaj meč sa 4 boda i realno je kvalitetnija ekipa u svakom segmentu. Kec je premala kvota i tu nema neke zarade, zato treba tražiti nešto što ima više smisla. Haiti je već bez bodova i nema šta da čuva, dok Marokanci jure prvo mjesto u grupi i očekuje se da od prve minute krenu ozbiljno. Razlika u kvalitetu je velika, a Haiti je na prvenstvu ostao bez postignutog gola i primio četiri. Narodski rečeno, teško je očekivati da će Maroko stati na jednom golu i čuvati rezultat. Ako rano probiju bunker, utakmica može otići u pravcu 2:0 ili 3:0. Zato mi ovdje više miriše na golove nego na običan kec. Najzanimljivija opcija je golovi u oba poluvremena, jer Maroko ima motiv, kvalitet i protivnika koji teško može izdržati svih 90 minuta bez većih problema
Ne da Holandija mora da pobjedi nego mora da pobjedi ubjedljivo. Prvi meč su remizirali sa japanom iako su vodili 2:0 igraju za par dana protiv švedske koja je izrazito opasna i mogla bi im i švedska uzeti bodove tako da u zadnjem kolu protiv tunesa berealno da pokažu svu svoju snagu i da upišu bodove. Iskren da budem kota sve govori tako da mislim da će Holandija ovde da upiše jednu visoku pobjedu jer nisu baš u sjajnoj situaciji tu nisi pokazao da nije kalibar da prođe ovu grupu jer ga je švedska razvalila a šta tek onda očekivate protiv Holandije kojoj je super robot predvidio da će osvojiti ovaj mundijal
Jadno ,bezidejno i sramno izgledaju Turci. Dva meca bez gola i gol razlika 0:3 a trebamo li reci xa su u 2 utakmice imLi 60+ suteva, jednostavno tragicna ekipa, Ameri prosli glat sa dvije pobjede.Baš zbog toga očekujem otvorenu utakmicu. Amerika će željeti potvrditi prvo mjesto u grupi i nastaviti u dobrom ritmu, dok Turska nema šta izgubiti i vjerovatno će pokušati odigrati mnogo ofanzivnije nego u prva dva kola. Takav rasplet često donese prilike na obje strane i dosta tempa tokom svih 90 minuta. Zbog kvaliteta Amerikanaca i očekivanog otvorenog pristupa, vjerujem da ćemo vidjeti pogotke i u prvom i u drugom poluvremenu. Rezultat poput 3:1 ili 2:1 za Ameriku djeluje sasvim realno, pa mi je golovi u oba poluvremena odličan izbor za tiket
Belgijanci ako ne pobjede ovaj mec gotovo je ispadaju . Moze biti da ko treci idu ali iako im i Irak otkine bodove ne znam.Nikad meni oni nisu bili neka repka , bas kao i Holandijs nego se guraju gore ali nista nikad konkretno da urade.Dokua nije bilo jer kako mediji pisu poradja mu se zena i vodi se da fali on i njegovi prodori po krilu . Lukaku je dobio priliku za divno cudo i nista , Brujn takodjer neupotrebljiv .Novi Zeland može pružiti otpor jedno vrijeme, ali teško vjerujem da može izdržati kompletan meč bez ozbiljnih problema u odbrani.Zato mi je ovdje dvojka možda i najbolji tip u grupi G. Belgija je jednostavno bolja ekipa, ima veći motiv zbog ranijih kikseva i mislim da će konačno pokazati pravo lice.
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!