t1x2.net

user image Victor17
19/41 | -4.4
Basketball / USA ~ NBA / 01.05.2026. 03:30

Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets

TIP: H2 (6.5) @1.95 8/10

Pobeda gosta sa hendikepom racunajuci produzetke
Ogromne sreće u nesreći kod negativnog score-a od 3:1 za Minnesotu je imao Denver kada se ponovno ozljedio Edwards. Također i DiVicenzo, ali on ne nosi tolku težinu. Minnesota će se noćas svakako potući, još je i na domaćem terenu, publika će ih nositi, ali za ovu fazu natjecanja ti nemjerljivo fali takav scorer jer će se tući i protivnik. Otkrivenje dosadašnjeg playofa, Ayo Dosunmu će, uz Randle-a, teško nositi ekipu protiv triple-double mašine Jokića i Murraya koji igra 50% bolje kad su bitne tekme, a inače je odličan.
Denver svakako ne smije dozvoliti da tekma ode u egal-završnicu jer je onda sve moguće s blagom prednošću domaćinu. Gordon je upitan za noćas i on će svakako faliti u obrani na Randle-u, ali nije toliki nedostatak ko Edwards Wolvesima.
I ove sezone Denver ulazi s istim problemom u playof, nerazigrana ekipa, teret svake tekme nosi šest igrača, s time da je sad još potencijalno i jedan manje (Gordon). Jasno je da GM i salary cap diktiraju kvalitetu ekipe, ali upravo zato tijekom regularnog dijela sezone od ostatka ekipe pokušaš stvoriti bar dva igrača koja mogu metnuti 15ak s 35-40ak% šuta. Ovak, Jokić će opet dušu ostaviti, Murray je isto ozljedljiv, gotovo nemoguće postići zapaženi rezultat jednog bivšeg prvaka.
Ako ovo danas prođu, sedmu u Denveru gotovo sigurno dobivaju, ali onda na uigrane Spurse, pune samopouzdanja i kad nema Wembyja i to je to za ovu godinu.

Sponzorisano
user image Victor17
19/41 | -4.40
Basketball / USA ~ NBA / 01.05. 03:30

Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets

TIP: H2 (6.5) @1.95 8/10

Ogromne sreće u nesreći kod negativnog score-a od 3:1 za Minnesotu je imao Denver kada se ponovno ozljedio Edwards. Također i DiVicenzo, ali on ne nosi tolku težinu. Minnesota će se noćas svakako potući, još je i na domaćem terenu, publika će ih nositi, ali za ovu fazu natjecanja ti nemjerljivo fali takav scorer jer će se tući i protivnik. Otkrivenje dosadašnjeg playofa, Ayo Dosunmu će, uz Randle-a, teško nositi ekipu protiv triple-double mašine Jokića i Murraya koji igra 50% bolje kad su bitne tekme, a inače je odličan. Denver svakako ne smije dozvoliti da tekma ode u egal-završnicu jer je onda sve moguće s blagom prednošću domaćinu. Gordon je upitan za noćas i on će svakako faliti u obrani na Randle-u, ali nije toliki nedostatak ko Edwards Wolvesima. I ove sezone Denver ulazi s istim problemom u playof, nerazigrana ekipa, teret svake tekme nosi šest igrača, s time da je sad još potencijalno i jedan manje (Gordon). Jasno je da GM i salary cap diktiraju kvalitetu ekipe, ali upravo zato tijekom regularnog dijela sezone od ostatka ekipe pokušaš stvoriti bar dva igrača koja mogu metnuti 15ak s 35-40ak% šuta. Ovak, Jokić će opet dušu ostaviti, Murray je isto ozljedljiv, gotovo nemoguće postići zapaženi rezultat jednog bivšeg prvaka. Ako ovo danas prođu, sedmu u Denveru gotovo sigurno dobivaju, ali onda na uigrane Spurse, pune samopouzdanja i kad nema Wembyja i to je to za ovu godinu.

Arhiva tipova

Broj odigranih tipova ovog tipstera za ovaj mesec: 41. Kliknite ovde kako biste ih pogledali.

Bet Builder