Lille će pobediti Zestoka konkurencija vlada za 4 mjesto u Francuskoj ligi. Lil drzi tu poziciju sa 57 osvojenih bodova koliko ima.i Lion na 3 poziciji. Ren ne peti sa bidom manje, Monako ima 3 bida manje i Narsej se jucasnjim porazom od Nanta udaljio sa 4 boda. Ako Lil dobije danas La Havra kome ne treba pobjeda nizasta, Lil ima priliku da se dva kola prije kraja dodatno udalji Monaku, i njega izbaci iz konkurencije jer su oni juce dobili Meca. La Havr ima 31 bod i 6 bodova je udaljen od opasne zone. Lil je u sjajnoj formi u zadnje vrijeme. Čak su 4 meca bez primljenog gola a u prvom omrsaju ove sezone pobjedili su La Havra sa 1:0.
Zestoka konkurencija vlada za 4 mjesto u Francuskoj ligi. Lil drzi tu poziciju sa 57 osvojenih bodova koliko ima.i Lion na 3 poziciji. Ren ne peti sa bidom manje, Monako ima 3 bida manje i Narsej se jucasnjim porazom od Nanta udaljio sa 4 boda. Ako Lil dobije danas La Havra kome ne treba pobjeda nizasta, Lil ima priliku da se dva kola prije kraja dodatno udalji Monaku, i njega izbaci iz konkurencije jer su oni juce dobili Meca. La Havr ima 31 bod i 6 bodova je udaljen od opasne zone. Lil je u sjajnoj formi u zadnje vrijeme. Čak su 4 meca bez primljenog gola a u prvom omrsaju ove sezone pobjedili su La Havra sa 1:0.
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!