Prvo poluvreme 1+ i 2+ ukupno Danas na programu imamo derbi u Estoniji gde ja ocekujem da mreze ne miruju.Levadija je trenutni lider sa 43 boda i ujedno i najbolji napad kao i najbolja odbrana sa gol razlikom 45:13 i prosekom od 3.5 gola po mecu. Kuci su u odlicnoj formi, sa poraz ne znaju od polovine januara a moj danasnji tip dolazi u vecini slucajeva. Smatram da golovi domacina nece izostati.Flora je na trecem mestu i zaostaje vec 13 bodova za danasnjim protivnikom, ali zasigurno ce biti borbe za Ligu Konferencije. Na sest vezanih meceva je bilo bar dva gola a sa prosekom golova od preko 3 po mecu, verujem da moj danasnji tip mozemo videti jos u prvom poluvremenu.
Danas na programu imamo derbi u Estoniji gde ja ocekujem da mreze ne miruju. Levadija je trenutni lider sa 43 boda i ujedno i najbolji napad kao i najbolja odbrana sa gol razlikom 45:13 i prosekom od 3.5 gola po mecu. Kuci su u odlicnoj formi, sa poraz ne znaju od polovine januara a moj danasnji tip dolazi u vecini slucajeva. Smatram da golovi domacina nece izostati. Flora je na trecem mestu i zaostaje vec 13 bodova za danasnjim protivnikom, ali zasigurno ce biti borbe za Ligu Konferencije. Na sest vezanih meceva je bilo bar dva gola a sa prosekom golova od preko 3 po mecu, verujem da moj danasnji tip mozemo videti jos u prvom poluvremenu.
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!