Gost daje 2 ili vise golova u prvom poluvremenu Moja omiljena ekipa uz Vikingur je Fram kada je islandska liga u pitanju. Fram je godinama unazad negde zlatna sredina u ovom prvenstvu ali ove godine su podigli na vecini nivo te su trenutno treci na tabeli sa 26 bodova uz gol razliku 31:24. Napadacki su uvek delovali dobro pa je tako slucaj i ove sezone. Njihov pritivnik je Keflavik koji igra toplo hladno ali ce sezonu zavrsiti verovatno u skupini za ispadanje. Trenutno su 8. na tabeli sa 15 bodova uz golrazliku 17:23. Odbrana im nije jaca strana i prosto moram da pokusam da Fram postize bar 2 komada u prvom poluvremenu. Ocekuje se golijada , kvote su mizerne na golove pa mi je ovo nekako najbolja opcija koja ima value.
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!