0/0 | 0
Football / England. Premier League / 20.08.2022. 16:00

Fulham - Brentford

TIP: GG @1.76 8/10 Kladionicaa: 1XBet

mec izmedju dve ekipe koje su dobro otvorile sezonu ekipa predvodjena Aleksandrom Mitrovicem koja ima dva remija protiv Liverpula 2:2 i Vulverhemptona gde nisu imali srece u 81 minutu kada je nas reprezentivac promasio penali i odigrali 0:0 tim deluje stabilno za sada i mislim da moze na ovom mecu do gola u istoriji se vidi da im ne lezi rival
sa druge strane ekipa Brentforda koja je imala u nedelju nevervatno poluvreme protiv ekipe Mancester Junajteda gde su imali prednost 4:0 vec u prvom poluvremenu sto je i rezultat ostao i kao konacan
mislim da ce ovo biti zanimljiv duel obe ekipe imaju solidan napad i koliko sam uspeo da ispratim obe ekipe prave dosta sansi
sto se tice istorije Fulam se bas muci protiv Brentforda posle pobede od 2:0 Fulama gosti neznaju za poraz od tada 7 duela je Fulam bez pobede od tada 4 pobede gostiju i 3 remija
zato ovde ocekujem neki egal mec sa bar po golom sa obe strane
srecno svima koji prate

...

nedja92

hvala svima sto ste lajkovali ovaj tip koji vec par dana ima najvise svidjanja tip je prosao posle 45 minuta bice jos ovakvih analiza od mene

24/46 | -27.05
Football / Italy 1 / 19.04. 18:30

Genoa - Lazio

TIP: GG @2.05 7/10

Pošto imamo 2 takmičenja na sajtu, sa analizama i bez analiza, tipster nedja92 se u ovom mesecu nije prijavio da piše analize. Samo tipovi sa liste označeni olovkom sadrže u sebi i analizu.

Basketball / Europe ~ ABA League / 19.04. 19:00