t1x2.net

user image Elementary
4/6 | -8.32
Basketball / Turkey ~ Super League / 03.06.2026. 19:00

Fenerbahce - Anadolu Efes

TIP: UP+ (156.5) @1.47 8/10

Ukupan broj poena veci od zadate granice
Prva utakmica završila je nevjerovatnih 60:59, što je baš rijedak rezultat za dvije ekipe ovakvog napadačkog potencijala. Efes je dugo kontrolisao meč, Fener se vraćao iz velikog zaostatka, a na kraju smo gledali tvrdu završnicu gdje je svaki posjed bio zlata vrijedan. Teško je očekivati da i druga utakmica ode u toliko spor ritam i da oba tima ponovo budu ispod svog napadačkog prosjeka.
Fenerbahče i Efes imaju dovoljno kvaliteta da ubacuju mnogo više poena nego u prvom susretu. Nakon onakve utakmice treneri će sigurno pokušati ubrzati igru, ispraviti napadačke greške i doći do lakših poena. Također, Efes sada mora tražiti odgovor nakon tijesnog poraza, što bi moglo dodatno otvoriti meč.

Sponzorisano
user image Elementary
4/6 | -8.32
Basketball / Turkey ~ Super League / 03.06. 19:00

Fenerbahce - Anadolu Efes

TIP: UP+ (156.5) @1.47 8/10

Prva utakmica završila je nevjerovatnih 60:59, što je baš rijedak rezultat za dvije ekipe ovakvog napadačkog potencijala. Efes je dugo kontrolisao meč, Fener se vraćao iz velikog zaostatka, a na kraju smo gledali tvrdu završnicu gdje je svaki posjed bio zlata vrijedan. Teško je očekivati da i druga utakmica ode u toliko spor ritam i da oba tima ponovo budu ispod svog napadačkog prosjeka. Fenerbahče i Efes imaju dovoljno kvaliteta da ubacuju mnogo više poena nego u prvom susretu. Nakon onakve utakmice treneri će sigurno pokušati ubrzati igru, ispraviti napadačke greške i doći do lakših poena. Također, Efes sada mora tražiti odgovor nakon tijesnog poraza, što bi moglo dodatno otvoriti meč.

user image Elementary
4/6 | -8.32
Football / World ~ Intern. Friendlies U21 / 03.06. 20:30

Portugal U21 - Northern Ireland U21

TIP: I1-3&II1-3 @1.69 8/10

Ovo bi trebalo biti trpanje klasično.Portugal je bez dileme kvalitetnija reprezentacija i ima mnogo veći individualni potencijal od vršnjaka iz Sjeverne Irske. Razlika u tehnici, brzini i napadačkom kvalitetu je na strani Portugalaca, ali zbog veoma male kvote na pobjedu domaćina vrijednost je bolje potražiti na golovima. Očekujem da Portugal od starta nametne svoj ritam i stvori dosta prilika, dok bi gosti uglavnom bili fokusirani na odbranu i čekanje greške protivnika. Upravo zato mi se sviđa opcija gol u oba poluvremena, jer Portugal ima dovoljno kvaliteta da probije otpor rivala i prije i poslije odmora. S druge strane, ne očekujem baš golijadu i zatrpavanje mreže, pošto su prijateljske utakmice često nešto mirnijeg tempa nakon što favorit stekne prednost.

Arhiva tipova

Broj odigranih tipova ovog tipstera za ovaj mesec: 6. Kliknite ovde kako biste ih pogledali.

Bet Builder