LOSE
Football / Euro Championship / 18.06.2021. 21:00

England - Scotland

TIP: 1D1+&2D2+ @4.9 6/10 Kladionicaa: MaxBet

Engleska je bila pod velikim pritiskom da zabelezi pobedu u prvom kolu protiv Hrvatske i uspeli su u tome jedinim golom u drugom poluvremenu za konacnih 1:0. Sa druge strane Skotska je odigrala razocaravajuce pred svojim navijacima u Glazkovu i izgubila 0:2 od Ceske.Engleska je sada puna samopouzdanja i mislim da je red da konacno ofanzivno prorade jer nisu postigli 3 gola na 5 poseldnjih meceva iako su svih 5 meceva dobili odnosno na poslednja tri meca su salvili sa minimalnih 1:0.Sa tri boda vec u dzepu Engleska ce igrati mnogo rasterecenije sada a Skotska im itekako lezi za protivnika jer su joj postizali u 4 poslednja medjusobna susreta 3 puta 3 gola i jednom 2 gola(u zadnjih 8 godina).Englezi imaju izuzetno talentovane,mlade ali i nekoliko iskusnijih igraca i mislim da ce ovde postici bar gol u prvom poluvremenu i bar 2 u drugom i slaviti sa nekih 3:0 ili 4:1 na kraju meca. Srecno!