Ukupno golova 0-1 Treci mec za sutra ce da bude duel u kome se sastaju ekipe Douglas Haiga i Sportivo Las parejasa.Domaca ekipa trenutno na 15 odigranih utakmica je pet puta prelazila granicu od dva ipo gola dok to nije ucinila deset puta,sto se tice granice 1.5 osam puta su uspjeli dok sedam nisu u poslednjih pet meceva samo su dva puta prebacili i na njihovim utakmicama pada prosjecno 2.1 gol.Gosti sa druge strane na 15 odigranih utakmica su tri plus dosli samo dva puta dok su dva plus dosli sedam puta dok osam nisu i na njihovim utakmicama pada 1.5 golova.Dva izrazito neefikasna tima mislim da ovaj koeficijent ima veliki value
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!