Dila Gori će pobediti Tek je počela druga četvrtina sezone u Gruzijskoj najvišoj fudbalskoj ligi. Na osnovu dosadašnjih rezultata, Dila Gori pokazuje da su žestoko spremni da se bore za šampionsku titulu, jer trenutno zauzimaju drugo mesto sa sedam poena manje od lidera lige, a glavno njihovo oružje ove sezone bio je domaći teren, gde su prošli pet uzastopnih mečeva bez poraza, od toga četiri rešili na pobednički način. Sa svoje strane, Torpedo Kutaisi suočava se s puno oscilacija, igra jako traljavo i nepoverljiv je, što dokazuje i njihov mešovit zapis od četiri pobeda, tri remija i pet neuspeha. U prvom susretu ove sezone, Dila Gori je iznenadila Torpedo Kutaisi savladavši ga 2-1, a ja verujem da oni mogu ponoviti gotovo identičan učinak i da registruju uzastopne pobede.
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!