Pobeda gosta ili neresen rezultat Varaždin se ispadanjem riješio europskih obaveza i koncentriran je skroz na domaće prvenstvo. Dinamo ima drugih briga. Veliki su novci u igri 26.08. kod Vikinga jer pobjedom se ulazi u Ligu prvaka (i time startnih 18,62 mil. EUR-a). U toj situaciji je tekma s Varaždinom iznimno nebitna, rezultatski gledano, ali i superdošla jer se mogu uvježbavati akcije za Viking protiv napaljenog protivnika koji uz Osijek ima 100%-tni učinak. Varaždin je za razliku od Osijeka, skinuo dva velika skalpa za domaće prilike - Rijeku i Hajduk. Na zadnje dvije tekme u Maksimiru VŽ je zabio po gol, pritom je zadnja bila u travnju ove godine kada Dinamo više nije imao drugih obaveza osim ostvariti naslov prvaka i jedva dobio 2:1.I trener VŽ-a Šafarić najavljuje najtežu im tekmu u najboljem trenutku. Oni puni samopouzdanja, a Dinamo skoncentriran na sljedeću srijedu.
Rudeš je zabio Osijeku i Rijeci u ova tri kola (Dinamo je van ove lige, njega ne računam), a Lokomotiva voli primat golove i to u svakom kolu bar po jedan. Osijek je počeo opako sezonu i nanio poraz Lokomotivi u prošlom kolu (1:0, gol u zadnjoj minuti), ali se Lokomotiva pokazala u prva dva kola da je bolja od ispodprosječnih ekipa (Gorica i Istra), pa je za očekivati i danas pobjedu protiv zadnjeg. Koji će se izgleda s vremenom pretvoriti u kantu za napucavanje. Rudešu se vraća iskusni ofanzivac Kristijan Lovrić koji je proljetos raskinuo ugovor, ali se eto, predomislio. Lokomotivi će faliti Marko Pajač koji odrađuje suspenziju zbog crvenog u prošlom kolu. To mi je sve nekako plus da će Rudeš i opet zabiti, a najave trenera Lokomotive da ni na koji način neće podcijeniti protivnika, sugerira da idu na tri boda.
Varaždin se ispadanjem riješio europskih obaveza i koncentriran je skroz na domaće prvenstvo. Dinamo ima drugih briga. Veliki su novci u igri 26.08. kod Vikinga jer pobjedom se ulazi u Ligu prvaka (i time startnih 18,62 mil. EUR-a). U toj situaciji je tekma s Varaždinom iznimno nebitna, rezultatski gledano, ali i superdošla jer se mogu uvježbavati akcije za Viking protiv napaljenog protivnika koji uz Osijek ima 100%-tni učinak. Varaždin je za razliku od Osijeka, skinuo dva velika skalpa za domaće prilike - Rijeku i Hajduk. Na zadnje dvije tekme u Maksimiru VŽ je zabio po gol, pritom je zadnja bila u travnju ove godine kada Dinamo više nije imao drugih obaveza osim ostvariti naslov prvaka i jedva dobio 2:1. I trener VŽ-a Šafarić najavljuje najtežu im tekmu u najboljem trenutku. Oni puni samopouzdanja, a Dinamo skoncentriran na sljedeću srijedu.
Red hot Osijek dolazi u Split grogiranom Hajduku nakon novog lošeg uspjeha (ne znam kako bi to nazvao) u četvrtak protiv poljskog Rakowa u konferencijskoj ligi (2:2, primili gol u zadnjim sekundama). U domaćoj ligi Hajduk ima score 1-1-1, dok Osijek ima 100%-tni učinak od tri pobjede. To svakako nisu bili teški protivnici ko danas Hajduk, ali imaju dobar vjetar u krilima, dok se hajdukovcima nastavlja, odnosno i pojačava pritisak za dobrim rezultatima. Pritom će nužno kalkulirati s rosterom i tempom tekme jer 27.08. je uzvrat u Poljskoj. Novi trener Osijeka, argentinac Bessone najavljuje presing i napadačku igru. Zvuči više ko kockanje, pa ako prođe - super. Međutim, s obzirom na iznad navedenu situaciju u Hajduku i obostrane suprotne forme, možda i nije bedasto. U svakom slučaju, opreznih X2 jer nije Hajduk bezvezna ekipa za domaće prilike, ali se neću čuditi eventualnoj pobjedi Osijeka.
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!