t1x2.net

Football / World ~ World Champ. / 18.06.2026. 18:00

Czech Republic - South Africa

TIP: 1 @1.87 8/10

Czech Republic će pobediti
18:00h Češka – Južna Afrika 1

Južna Afrika na Svetsko prvenstvo dolazi u značajno oslabljenom sastavu. Van ekipe je veliki broj standardnih reprezentativaca, dok su dodatni problemi nastali zbog suspenzija koje su zaradili na prvom meču sa Meksikom

Češka sa druge strane nastupa u znatno jačem sastavu i na papiru poseduje više kvaliteta na gotovo svim pozicijama. Razlika u iskustvu, individualnom kvalitetu i širini rostera ovde bi trebalo da dođe do izražaja.

Češka ako želi da prođe dalje ova utakmica je za njih ključna. Mislim da će od starta nametnuti svoj ritam igre i da će iskoristiti kvalitet koji imaju.

Predlozi:
1 (1.87)
1&2+ (2.45)

Sponzorisano
user image Če Gevara
0/0 | 0.00
Football / World ~ World Champ. / 18.06. 18:00

Czech Republic - South Africa

TIP: 1 @1.87 8/10

18:00h Češka – Južna Afrika 1 Južna Afrika na Svetsko prvenstvo dolazi u značajno oslabljenom sastavu. Van ekipe je veliki broj standardnih reprezentativaca, dok su dodatni problemi nastali zbog suspenzija koje su zaradili na prvom meču sa Meksikom Češka sa druge strane nastupa u znatno jačem sastavu i na papiru poseduje više kvaliteta na gotovo svim pozicijama. Razlika u iskustvu, individualnom kvalitetu i širini rostera ovde bi trebalo da dođe do izražaja. Češka ako želi da prođe dalje ova utakmica je za njih ključna. Mislim da će od starta nametnuti svoj ritam igre i da će iskoristiti kvalitet koji imaju. Predlozi: 1 (1.87) 1&2+ (2.45)

Bet Builder