Ukupno golova 0-3 U okviru trećeg kola Lige nacija, u diviziji A, snage će u Zagrebu, na Maksimiru odmeriti Hrvatska i Škotska.Hrvatska je pre mesec dana u Lisabonu izgubila od Portugala, a onda je na svom terenu ekipa Zlatka Dalića ostvarila pobedu protiv Poljske. Škotska je upisala dva poraza, na svom terenu od Poljske, i zatim na gostovanju protiv Portugala.Šest puta su Hrvati i Škoti odmerili snage, triput je bilo nerešeno, Škotska je ostvarila dve pobede, a Hrvatska je prvi put savladala Škotsku pre tri godine na Evropskom prvenstvu i to baš u Glazgovu.Do tog susreta na Evropskom prvenstvu u Glazgovu, ovaj tip je bio dobitan pet puta. Očekujem tvrdu utakmicu, dve tvrde ekipe, Hrvatska naravno jeste favorit, ali očekuje Hrvate ozbiljan ispit, jer je Škotska i te kako neugodan protivnik.Srećno!
Pošto imamo 2 takmičenja na sajtu, sa analizama i bez analiza, tipster ubica se u ovom mesecu nije prijavio da piše analize. Samo tipovi sa liste označeni olovkom sadrže u sebi i analizu.
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!