Brunson J. ce postici vise poena od navedene granice Potrudicu se malo opsirnije te preciznije da napisem analizu za ovaj par jer ovom analizom demantujem cjenjenog kolegu Nikkmm koji ga je igrao under, a ja sam iznio svoje cinjenice na kojima sa opravdanjem zasnivam ovaj par, koji ako me pratite igram od pocetka serije i necu satati dok se ne zavrsi ova serija.Celi plej of pratim i igram Bransona koji me je uvek ispostovao te verujem i veceras iatom scenariju. Gledajuci celu seriju, tesko je Bransona zamisliti da nema 30+ poena veceras, u zadnje 2 tekme ima malo manju minutazu radi losije odbrane, a i ekipa bi se nekako bez njega uspevala da drzi u igri pa je mogao da odmori vise. No ne verujem da to puno pometa njegovom overu, cak sam misljenja da Tom Tibodo nece veceras davati Bransonu vise vremena na klupi, jer ovde se suocavaju sa mec loptom, ali Niksi na svom parketu i Branson su snazni i sumnjam bas da ce tako lako da ispuste prvi nalet Indijane, koja u ovoj seriji nije favortit ali uspevaju svojim stilom igre brzih paseva , brze tranzicije, preciznim sutem da iznenade rivale. Jedna od bitniih cinjenica je da Nesmit veceras vrlo miguce nece nastupiti, il ce igrati rovit jer se zalio i prosli mec na povredu, sto inplicira da ce Bransonu biti u mnogome olaksan posao, jer Nesmit toliko cita igru Bransona da ga ovaj dugo nece prestati sanjati. No kada ga nema Branson prodise i postigne dosta poena, nemam tacan podatak koliko je samo Branson poena postigao kada bi izasao Nesmit ali definitivno ako veceras on ne nastupi veliki value dobija Branson i sa sigurnoscu mogu reci najjaci tip veceri. No i sa Nesmitom ne mozete reci da Indijani ima lijeka za Bransona koji po svim parametrima mora odigrati dobru domacu tekmu, kako je i prve dve igrao, sada verujem i jos jacu sa 40+ poena, jer ranjeni lav veceras mora da se spasava i produzi ovu seriju.
C_i_P_i_R_i_P_I 29.05.2025. 20:55
Nece ti se važiti ovaj tip drug.
Strelac94 29.05.2025. 21:09
Trebalo bi da hoce, igrali su razlicitu opciju(over/under)
Drahicevic 29.05.2025. 21:18
Hoce naravno, nema to veze igrali smo razlicito, u suprotnom smeru.
C_i_P_i_R_i_P_I 30.05.2025. 09:54
Ija sam tako prosao u fudbalu igrao razlicito pa mi proso pa se nije vazilo ali super ako su priznali
niko42 30.05.2025. 10:32
Nije moguće Cipiripi.
Pošto imamo 2 takmičenja na sajtu, sa analizama i bez analiza, tipster Drahicevic se u ovom mesecu nije prijavio da piše analize. Samo tipovi sa liste označeni olovkom sadrže u sebi i analizu.
Kako ce ovo ko rezonovati nisam bas siguran ali jaci INFO od ovoga je tesko zamisliti. Glavna udarna violina Monaka Majk Dzejms je trenutno aut, klub ga je suspendovao i u takvoj situaciji Strazel ima odlican ucinak. Ide od prvog unita i ima dosta minuta i sirine u igri. Neko treba razigravati ekipu a to se ocekuje od Strazela koji mora zameniti najboljeg igraca ekipe. Tako da ovo je po meni poklon dana, moze on i za prvu cetvrtinu nakupiti 4 asustencije.
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!