Prvo poluvreme 1-3 golova i drugo poluvreme 1-3 golova Brazil je protiv Japana prošao dalje nakon velikog preokreta i gola u nadoknadi, što im je sigurno dodatno podiglo samopouzdanje pred osminu finala. Ipak, odbrana Brazila nije djelovala potpuno sigurno, a protiv Norveške ih čeka ekipa koja ima dovoljno kvaliteta da to kazni. Norvežani su protiv Obale Slonovače pokazali karakter i napadačku moć, a sa Haalandom u vrhu napada uvijek su opasni.Ovdje ne očekujem zatvorenu utakmicu. Brazil će od prve minute krenuti po gol i nametnuti svoj ritam, dok Norveška ima kvalitet da uzvrati ili barem natjera Brazil da napada svih 90 minuta. Dovoljno je da rano padne jedan pogodak i meč bi se mogao potpuno otvoriti, tako da golovi u oba poluvremena.
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!