Utakmica drugog kola evrolige izmedju Himkija i Baskonije.Staviti 16.5 na igraca kao sto je Šved je bas smesno i ovo je cista navlakusa 1xbet kladionice koju moram da iskoristim ovako rano.Šved se vratio u onu njegovu formu i u Himkiju je glavni igrac i nema tu potrebe sta da se prica ,u sustini uzima i preko 20 suteva a neinteresuje ga dali oni ulaze ili ne.Protiv Baskonije je igro nekoliko puta i na 3 zadnje utakmice je na proseku od 19.5 poena.Ove sezone je odigrao dva meca i na oba je presao ovu granicu i to za 6 poena jer je oba puta postigao 22 poena.Na ovu granicu vredi probati na solidan ulog.
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!