Elite League Cup Elite League Cup
Print
Kolo 1 14-09-2020 19:00 Obilić Zmajevo 0 : 2 Mačva
  14-09-2020 19:00 Bežanija 2 : 3 Rudar Prijedor
  14-09-2020 19:00 Hajduk Split 0 : 0 Feniks Rača
  14-09-2020 19:00 NK Osijek 0 : 0 FK Krivanj
  14-09-2020 19:00 Zemun 1 : 2 Hajduk Kula
  14-09-2020 19:00 NK Nosteria 2 : 1 Radnički 1923
  14-09-2020 19:00 Brodarac 1947 1 : 0 BSK Borča
  14-09-2020 19:00 Sinđelić Niš 1 : 2 FK Šumadinac

Kolo 2 17-09-2020 18:30 FK Šumadinac 1 : 2 FK Krivanj
  17-09-2020 18:30 Radnički 1923 3 : 1 Rudar Prijedor
  17-09-2020 18:30 Sinđelić Niš 1 : 2 NK Osijek
  17-09-2020 18:30 NK Nosteria 2 : 1 Bežanija
  17-09-2020 18:30 BSK Borča 2 : 1 Feniks Rača
  17-09-2020 18:30 Hajduk Kula 2 : 2 Mačva
  17-09-2020 18:30 Brodarac 1947 1 : 0 Hajduk Split
  17-09-2020 18:30 Zemun 1 : 2 Obilić Zmajevo

Kolo 3 18-09-2020 18:30 Bežanija 1 : 4 Radnički 1923
  18-09-2020 18:30 NK Osijek 1 : 2 FK Šumadinac
  18-09-2020 18:30 Rudar Prijedor 3 : 2 NK Nosteria
  18-09-2020 18:30 FK Krivanj 1 : 2 Sinđelić Niš
  18-09-2020 18:30 Hajduk Split 2 : 2 BSK Borča
  18-09-2020 18:30 Obilić Zmajevo 2 : 1 Hajduk Kula
  18-09-2020 18:30 Feniks Rača 2 : 2 Brodarac 1947
  18-09-2020 18:30 Mačva 4 : 3 Zemun

Kolo 4 29-09-2020 20:45 FK Šumadinac 0 : 2 NK Osijek
  29-09-2020 20:45 Radnički 1923 2 : 4 Bežanija
  29-09-2020 20:45 Sinđelić Niš 2 : 2 FK Krivanj
  29-09-2020 20:45 NK Nosteria 4 : 3 Rudar Prijedor
  29-09-2020 20:45 BSK Borča 1 : 1 Hajduk Split
  29-09-2020 20:45 Hajduk Kula 3 : 2 Obilić Zmajevo
  29-09-2020 20:45 Brodarac 1947 1 : 3 Feniks Rača
  29-09-2020 20:45 Zemun 1 : 2 Mačva

Kolo 5 02-10-2020 19:00 FK Šumadinac 1 : 3 Sinđelić Niš
  02-10-2020 19:00 Radnički 1923 1 : 4 NK Nosteria
  02-10-2020 19:00 FK Krivanj 1 : 3 NK Osijek
  02-10-2020 19:00 Rudar Prijedor 1 : 2 Bežanija
  02-10-2020 19:00 BSK Borča 1 : 1 Brodarac 1947
  02-10-2020 19:00 Hajduk Kula 2 : 3 Zemun
  02-10-2020 19:00 Feniks Rača 1 : 2 Hajduk Split
  02-10-2020 19:00 Mačva 3 : 3 Obilić Zmajevo

Kolo 6 19-10-2020 18:30 FK Krivanj 3 : 0 FK Šumadinac
  19-10-2020 18:30 Rudar Prijedor 2 : 1 Radnički 1923
  19-10-2020 18:30 Bežanija 2 : 0 NK Nosteria
  19-10-2020 18:30 NK Osijek 0 : 0 Sinđelić Niš
  19-10-2020 18:30 Mačva 0 : 1 Hajduk Kula
  19-10-2020 18:30 Feniks Rača 1 : 2 BSK Borča
  19-10-2020 18:30 Obilić Zmajevo 0 : 1 Zemun
  19-10-2020 18:30 Hajduk Split 0 : 0 Brodarac 1947

Kolo 7 22-10-2020 18:55 Brodarac 1947 1 : 1 NK Osijek
  22-10-2020 18:55 Sinđelić Niš 1 : 1 BSK Borča
  22-10-2020 18:55 Hajduk Kula 2 : 2 NK Nosteria
  22-10-2020 18:55 Rudar Prijedor 0 : 1 Mačva

Kolo 8 23-10-2020 20:30 NK Osijek - : - Brodarac 1947
  23-10-2020 20:30 BSK Borča - : - Sinđelić Niš
  23-10-2020 20:30 NK Nosteria - : - Hajduk Kula
  23-10-2020 20:30 Mačva - : - Rudar Prijedor

Tabele T1x2

SA ANALIZAMA kompletna tabela »
Ole Gunnar Krstafsson (0)(42/81)64.18 150€
lapidarius7 (1)(26/50)55.8 50€
Balkan-King (0)(29/60)48.44 30€
FLOYD 94 (2)(29/64)47.98 10€
BEZ ANALIZA kompletna tabela bez analiza »
prijatelj (0)(26/48)98.48 30€
IVANCHOOK (0)(38/73)85.14 15€
juventussampion (0)(52/74)74.25 10€
Ilka95 (0)(17/28)57.9 5€

Za webmastere

Obogatite sadržaj Vašeg bloga/sajta i postavite bilo koji naš widget kod vas, a potom nam se javite za saradnju kako biste i Vi postavljali linkove od Vaše stranice u našim analizama. Saznajte više

Arhiva tipova i analiza

Budimo u kontaktu

Kontaktirajte nas

info@t1x2.net