Balkan 2. Liga Sezona 47
Print
Kolo 1 04-05-2019 18:30 NK Marsonia 0 : 0 Sinđelić Niš
  04-05-2019 18:30 Bežanija 1 : 1 Rijeka
  04-05-2019 18:30 Rušanj 2 : 0 Rudar Pljevlja
  04-05-2019 18:30 Obilić Zmajevo 0 : 0 Voždovac
  04-05-2019 18:30 NK Nosteria 3 : 1 FK Krivanj
  04-05-2019 18:30 Žarkovo 1 : 0 Borac BL
  04-05-2019 18:30 Zemun 0 : 1 Vojvodina
  04-05-2019 18:30 Borac Čačak 0 : 0 FK Vlasina
  04-05-2019 18:30 Radnički 1923 2 : 0 Lokomotiva RUBIN

Kolo 2 05-05-2019 17:00 FK Krivanj 0 : 2 Zemun
  05-05-2019 17:00 Voždovac 1 : 2 Žarkovo
  05-05-2019 17:00 Sinđelić Niš 2 : 1 Rudar Pljevlja
  05-05-2019 17:00 Rijeka 2 : 3 NK Nosteria
  05-05-2019 17:00 NK Marsonia 2 : 0 Obilić Zmajevo
  05-05-2019 17:00 Lokomotiva RUBIN 0 : 1 Rušanj
  05-05-2019 17:00 FK Vlasina 3 : 1 Bežanija
  05-05-2019 17:00 Vojvodina 2 : 3 Radnički 1923
  05-05-2019 17:00 Borac BL 0 : 2 Borac Čačak

Kolo 3 07-05-2019 19:00 Borac Čačak 2 : 1 Voždovac
  07-05-2019 19:00 Radnički 1923 2 : 1 FK Krivanj
  07-05-2019 19:00 Bežanija 3 : 0 Borac BL
  07-05-2019 19:00 Rušanj 2 : 2 Vojvodina
  07-05-2019 19:00 Obilić Zmajevo 0 : 2 Sinđelić Niš
  07-05-2019 19:00 NK Nosteria 1 : 3 FK Vlasina
  07-05-2019 19:00 Rudar Pljevlja 1 : 1 Lokomotiva RUBIN
  07-05-2019 19:00 Žarkovo 3 : 2 NK Marsonia
  07-05-2019 19:00 Zemun 1 : 1 Rijeka

Kolo 4 08-05-2019 21:00 Vojvodina 3 : 2 Rudar Pljevlja
  08-05-2019 21:00 Borac BL 2 : 0 NK Nosteria
  08-05-2019 21:00 FK Krivanj 1 : 2 Rušanj
  08-05-2019 21:00 Voždovac 1 : 0 Bežanija
  08-05-2019 21:00 Rijeka 2 : 2 Radnički 1923
  08-05-2019 21:00 NK Marsonia 2 : 3 Borac Čačak
  08-05-2019 21:00 Sinđelić Niš 2 : 1 Lokomotiva RUBIN
  08-05-2019 21:00 FK Vlasina 3 : 0 Zemun
  08-05-2019 21:00 Obilić Zmajevo 2 : 2 Žarkovo

Kolo 5 09-05-2019 20:45 Žarkovo 2 : 1 Sinđelić Niš
  09-05-2019 20:45 Zemun 2 : 1 Borac BL
  09-05-2019 20:45 Lokomotiva RUBIN 2 : 2 Vojvodina
  09-05-2019 20:45 Borac Čačak 1 : 1 Obilić Zmajevo
  09-05-2019 20:45 Radnički 1923 1 : 0 FK Vlasina
  09-05-2019 20:45 Bežanija 2 : 3 NK Marsonia
  09-05-2019 20:45 Rušanj 2 : 3 Rijeka
  09-05-2019 20:45 NK Nosteria 1 : 1 Voždovac
  09-05-2019 20:45 Rudar Pljevlja 1 : 2 FK Krivanj

Kolo 6 11-05-2019 18:15 FK Vlasina 1 : 3 Rušanj
  11-05-2019 18:15 Obilić Zmajevo 2 : 2 Bežanija
  11-05-2019 18:15 Sinđelić Niš 2 : 1 Vojvodina
  11-05-2019 18:15 Borac BL 2 : 0 Radnički 1923
  11-05-2019 18:15 Žarkovo 3 : 1 Borac Čačak
  11-05-2019 18:15 FK Krivanj 3 : 2 Lokomotiva RUBIN
  11-05-2019 18:15 Voždovac 1 : 3 Zemun
  11-05-2019 18:15 Rijeka 2 : 2 Rudar Pljevlja
  11-05-2019 18:15 NK Marsonia 2 : 5 NK Nosteria

Kolo 7 12-05-2019 16:00 Borac Čačak 2 : 2 Sinđelić Niš
  12-05-2019 16:00 Radnički 1923 1 : 0 Voždovac
  12-05-2019 16:00 Vojvodina 2 : 2 FK Krivanj
  12-05-2019 16:00 Bežanija 1 : 2 Žarkovo
  12-05-2019 16:00 Rušanj 0 : 1 Borac BL
  12-05-2019 16:00 NK Nosteria 3 : 1 Obilić Zmajevo
  12-05-2019 16:00 Rudar Pljevlja 3 : 1 FK Vlasina
  12-05-2019 16:00 Zemun 0 : 0 NK Marsonia
  12-05-2019 16:00 Lokomotiva RUBIN 2 : 2 Rijeka

Kolo 8 18-05-2019 16:15 Borac BL 1 : 2 Rudar Pljevlja
  18-05-2019 16:15 Žarkovo 2 : 2 NK Nosteria
  18-05-2019 16:15 Borac Čačak 1 : 2 Bežanija
  18-05-2019 16:15 Sinđelić Niš 2 : 1 FK Krivanj
  18-05-2019 16:15 Voždovac 3 : 0 Rušanj
  18-05-2019 16:15 Rijeka 1 : 1 Vojvodina
  18-05-2019 16:15 NK Marsonia 2 : 1 Radnički 1923
  18-05-2019 16:15 FK Vlasina 1 : 2 Lokomotiva RUBIN
  18-05-2019 16:15 Obilić Zmajevo 3 : 1 Zemun

Kolo 9 19-05-2019 18:00 Zemun 2 : 2 Žarkovo
  19-05-2019 18:00 Lokomotiva RUBIN 1 : 1 Borac BL
  19-05-2019 18:00 Radnički 1923 2 : 1 Obilić Zmajevo
  19-05-2019 18:00 Vojvodina 2 : 1 FK Vlasina
  19-05-2019 18:00 Bežanija 2 : 3 Sinđelić Niš
  19-05-2019 18:00 Rušanj 2 : 2 NK Marsonia
  19-05-2019 18:00 FK Krivanj 0 : 0 Rijeka
  19-05-2019 18:00 NK Nosteria 2 : 2 Borac Čačak
  19-05-2019 18:00 Rudar Pljevlja 2 : 4 Voždovac

Kolo 10 21-05-2019 20:45 FK Vlasina 1 : 2 FK Krivanj
  21-05-2019 20:45 Obilić Zmajevo 1 : 3 Rušanj
  21-05-2019 20:45 Borac BL 2 : 3 Vojvodina
  21-05-2019 20:45 Žarkovo 3 : 1 Radnički 1923
  21-05-2019 20:45 Voždovac 3 : 3 Lokomotiva RUBIN
  21-05-2019 20:45 Borac Čačak 2 : 1 Zemun
  21-05-2019 20:45 Sinđelić Niš 2 : 3 Rijeka
  21-05-2019 20:45 NK Marsonia 3 : 3 Rudar Pljevlja
  21-05-2019 20:45 Bežanija 3 : 0 NK Nosteria

Kolo 11 22-05-2019 18:00 NK Nosteria 0 : 1 Sinđelić Niš
  22-05-2019 18:00 Rudar Pljevlja 1 : 0 Obilić Zmajevo
  22-05-2019 18:00 Rijeka 0 : 0 FK Vlasina
  22-05-2019 18:00 Zemun 1 : 0 Bežanija
  22-05-2019 18:00 Lokomotiva RUBIN 0 : 0 NK Marsonia
  22-05-2019 18:00 Radnički 1923 0 : 2 Borac Čačak
  22-05-2019 18:00 Vojvodina 1 : 0 Voždovac
  22-05-2019 18:00 Rušanj 0 : 0 Žarkovo
  22-05-2019 18:00 FK Krivanj 0 : 1 Borac BL

Kolo 12 25-05-2019 18:15 NK Marsonia 2 : 1 Vojvodina
  25-05-2019 18:15 Bežanija 1 : 3 Radnički 1923
  25-05-2019 18:15 Sinđelić Niš 4 : 2 FK Vlasina
  25-05-2019 18:15 Obilić Zmajevo 2 : 3 Lokomotiva RUBIN
  25-05-2019 18:15 NK Nosteria 3 : 3 Zemun
  25-05-2019 18:15 Borac BL 0 : 1 Rijeka
  25-05-2019 18:15 Žarkovo 2 : 4 Rudar Pljevlja
  25-05-2019 18:15 Voždovac 2 : 0 FK Krivanj
  25-05-2019 18:15 Borac Čačak 2 : 3 Rušanj

Kolo 13 26-05-2019 19:00 FK Vlasina 5 : 1 Borac BL
  26-05-2019 19:00 Zemun 2 : 3 Sinđelić Niš
  26-05-2019 19:00 Lokomotiva RUBIN 5 : 2 Žarkovo
  26-05-2019 19:00 Radnički 1923 1 : 2 NK Nosteria
  26-05-2019 19:00 Vojvodina 2 : 3 Obilić Zmajevo
  26-05-2019 19:00 Rušanj 3 : 0 Bežanija
  26-05-2019 19:00 FK Krivanj 1 : 2 NK Marsonia
  26-05-2019 19:00 Rijeka 2 : 3 Voždovac
  26-05-2019 19:00 Rudar Pljevlja 1 : 1 Borac Čačak

Kolo 14 28-05-2019 18:00 Obilić Zmajevo 1 : 0 FK Krivanj
  28-05-2019 18:00 NK Nosteria 1 : 0 Rušanj
  28-05-2019 18:00 Sinđelić Niš 0 : 0 Borac BL
  28-05-2019 18:00 Žarkovo 1 : 3 Vojvodina
  28-05-2019 18:00 Zemun 0 : 0 Radnički 1923
  28-05-2019 18:00 Voždovac 0 : 0 FK Vlasina
  28-05-2019 18:00 Borac Čačak 0 : 0 Lokomotiva RUBIN
  28-05-2019 18:00 NK Marsonia 0 : 1 Rijeka
  28-05-2019 18:00 Bežanija 0 : 0 Rudar Pljevlja

Kolo 15 29-05-2019 18:00 Rudar Pljevlja 2 : 2 NK Nosteria
  29-05-2019 18:00 Rijeka 2 : 1 Obilić Zmajevo
  29-05-2019 18:00 Lokomotiva RUBIN 1 : 1 Bežanija
  29-05-2019 18:00 FK Vlasina 0 : 4 NK Marsonia
  29-05-2019 18:00 Radnički 1923 2 : 2 Sinđelić Niš
  29-05-2019 18:00 Vojvodina 4 : 0 Borac Čačak
  29-05-2019 18:00 Borac BL 1 : 1 Voždovac
  29-05-2019 18:00 Rušanj 1 : 1 Zemun
  29-05-2019 18:00 FK Krivanj 1 : 2 Žarkovo

Kolo 16 01-06-2019 21:00 NK Marsonia 3 : 1 Borac BL
  01-06-2019 21:00 Bežanija 1 : 2 Vojvodina
  01-06-2019 21:00 Obilić Zmajevo 1 : 3 FK Vlasina
  01-06-2019 21:00 NK Nosteria 1 : 1 Lokomotiva RUBIN
  01-06-2019 21:00 Žarkovo 2 : 2 Rijeka
  01-06-2019 21:00 Zemun 2 : 3 Rudar Pljevlja
  01-06-2019 21:00 Radnički 1923 2 : 1 Rušanj
  01-06-2019 21:00 Sinđelić Niš 2 : 1 Voždovac
  01-06-2019 21:00 Borac Čačak 2 : 1 FK Krivanj

Kolo 17 02-06-2019 17:00 Rušanj 1 : 2 Sinđelić Niš
  02-06-2019 17:00 FK Krivanj 2 : 1 Bežanija
  02-06-2019 17:00 Voždovac 0 : 1 NK Marsonia
  02-06-2019 17:00 Rudar Pljevlja 1 : 1 Radnički 1923
  02-06-2019 17:00 Rijeka 1 : 0 Borac Čačak
  02-06-2019 17:00 Lokomotiva RUBIN 1 : 1 Zemun
  02-06-2019 17:00 FK Vlasina 2 : 2 Žarkovo
  02-06-2019 17:00 Vojvodina 1 : 2 NK Nosteria
  02-06-2019 17:00 Borac BL 0 : 1 Obilić Zmajevo

Vrednosti igrača (€)

73.400.000 Plekanec Radnički Niš
62.500.000 Bart Radnički Niš
62.150.001 cope19 Dinamo Zagreb
60.900.001 Bukovik813 Partizan
56.500.002 kapelo Partizan
53.900.001 blend OFK Futog
52.650.001 BANFICA VŽ Dinamo Zagreb
52.250.001 cool OFK Futog
50.600.000 dukishark Radnički Niš
50.150.000 mohikanac777 Pelister
50.050.000 tesnjar OFK Beograd
49.800.000 Kaniđa Tamiš
47.000.000 Balkan-King Vojvodina
44.400.000 fotrlole Krajina
44.250.000 Bobisa Lokomotiva RUBIN
43.750.001 Mareeebgd Rušanj
43.400.000 Petricev Tamiš
41.900.000 meda Radnički Niš
41.700.000 Defibrilator Rijeka
41.650.002 dinamo11 Dinamo Zagreb

Naredni mečevi 2. liga

VIP kompletna tabela »
Dinarac (0)(36/68)51.36 100€
PartyManiac (1)(23/44)46.56 50€
Kurbanov (2)(27/53)44 30€
FearTheBeard (0)(7/8)41.52 20€
-No1- (0)(16/38)38.22 10€
T1X2 kompletna tabela »
Vesely (5)(50/97)145.9 40€
Vrabac na grani (0)(58/84)128.87 20€
Atletiko Maadrid (1)(31/48)124.45 10€
Kojke (0)(22/39)95.64 5€
OPARA (0)(50/99)91.58 5€
NEDELJNA TABELA (22-28.06.2019.)
madjara(8/11)48.08 15€
Vrabac na grani(10/12)42.48
FearTheBeard(7/8)41.52

SPORTSKE NOVOSTI

Sportske novosti

Na 12 od 13 utakmica dva tima je viđena indentična mix igra

Danas će u terminu od 17 časova u okviru finske Veikkauslige sastati ekipe Mariehamna i HJK-a. Mariehamn se nalazi na 7. mestu na tabeli s...

Utorak, 25.06.2019. 07:17
Sportske novosti

Prijateljski meč nam donosi veliki broj pogodaka?!

Sa početkom od 11 sati po našem vremenu na programu je prijateljska utakmica u kojoj će se sastati češki timovi Liberec i Varnsdorf. L...

Ponedeljak, 24.06.2019. 23:45
Sportske novosti

Liga šampiona: KF Feronikeli - Lincoln Red Imps (Najava pretkola)

Na istom stadionu gde se igra i prva pretkvalifikaciona utakmica, sastaće se i KF Feronikeli sa Kosova i Lincoln Red Imps iz Gibraltara. ...

Ponedeljak, 24.06.2019. 21:26
Sportske novosti

Liga šampiona: Tre Penne – FC Santa Coloma (Najava pretkola)

Na stadionu "Fadil Vokrri" u Prištini i zvanično će započeti kvalifikacije za Ligu šampiona u sezoni 2019/20. Reč je o pretkolu, ta...

Ponedeljak, 24.06.2019. 20:43
Sportske novosti

Nastavak niza donosi odličnu kvotu

Timovi, Honka i Rovaniemi odigraće svoj meč u sklopu 13. prvenstvenog kola prvog ranga finskog fudbala "Veikkausliiga". Honka se uoči ovo...

Ponedeljak, 24.06.2019. 23:59

više na sportskenovosti.net

Za webmastere

Obogatite sadržaj Vašeg bloga/sajta i postavite bilo koji naš widget kod vas, a potom nam se javite za saradnju kako biste i Vi postavljali linkove od Vaše stranice u našim analizama. Saznajte više

Arhiva tipova i analiza

Budimo u kontaktu

Kontaktirajte nas

info@t1x2.net