Balkan 1. Liga Sezona 47
Print
Kolo 1 04-05-2019 18:30 Dinamo Zagreb 1 : 1 Pelister
  04-05-2019 18:30 FK Šumadinac 1 : 2 OFK Beograd
  04-05-2019 18:30 Rudar Prijedor 0 : 0 Tamiš
  04-05-2019 18:30 Rad 0 : 3 Radnički Niš
  04-05-2019 18:30 Velež Mostar 1 : 1 Dinamo Vranje
  04-05-2019 18:30 Obilić 1 : 1 OFK Futog
  04-05-2019 18:30 Javor 0 : 3 Čukarički
  04-05-2019 18:30 NK Papuk 0 : 1 Iskra
  04-05-2019 18:30 OFK Aranđelovac 0 : 0 Partizan

Kolo 2 05-05-2019 17:00 Dinamo Vranje 2 : 1 Javor
  05-05-2019 17:00 Radnički Niš 2 : 3 Obilić
  05-05-2019 17:00 Pelister 0 : 2 Tamiš
  05-05-2019 17:00 OFK Beograd 3 : 1 Velež Mostar
  05-05-2019 17:00 Dinamo Zagreb 2 : 3 Rad
  05-05-2019 17:00 Partizan 2 : 1 Rudar Prijedor
  05-05-2019 17:00 Iskra 3 : 1 FK Šumadinac
  05-05-2019 17:00 Čukarički 0 : 1 OFK Aranđelovac
  05-05-2019 17:00 OFK Futog 1 : 4 NK Papuk

Kolo 3 07-05-2019 19:00 OFK Aranđelovac 1 : 3 Dinamo Vranje
  07-05-2019 19:00 NK Papuk 1 : 3 Radnički Niš
  07-05-2019 19:00 FK Šumadinac 0 : 0 OFK Futog
  07-05-2019 19:00 Rudar Prijedor 2 : 2 Čukarički
  07-05-2019 19:00 Velež Mostar 3 : 2 Iskra
  07-05-2019 19:00 Tamiš 1 : 1 Partizan
  07-05-2019 19:00 Rad 2 : 3 Pelister
  07-05-2019 19:00 Javor 2 : 3 OFK Beograd
  07-05-2019 19:00 Obilić 0 : 1 Dinamo Zagreb

Kolo 4 08-05-2019 21:00 Čukarički 4 : 1 Tamiš
  08-05-2019 21:00 OFK Futog 1 : 2 Velež Mostar
  08-05-2019 21:00 Dinamo Vranje 2 : 2 Rudar Prijedor
  08-05-2019 21:00 Radnički Niš 2 : 2 FK Šumadinac
  08-05-2019 21:00 OFK Beograd 3 : 2 OFK Aranđelovac
  08-05-2019 21:00 Dinamo Zagreb 2 : 1 NK Papuk
  08-05-2019 21:00 Pelister 1 : 5 Partizan
  08-05-2019 21:00 Iskra 1 : 1 Javor
  08-05-2019 21:00 Rad 3 : 4 Obilić

Kolo 5 09-05-2019 20:45 Obilić 1 : 1 Pelister
  09-05-2019 20:45 Javor 1 : 2 OFK Futog
  09-05-2019 20:45 Partizan 1 : 1 Čukarički
  09-05-2019 20:45 NK Papuk 2 : 2 Rad
  09-05-2019 20:45 OFK Aranđelovac 2 : 1 Iskra
  09-05-2019 20:45 FK Šumadinac 1 : 2 Dinamo Zagreb
  09-05-2019 20:45 Rudar Prijedor 2 : 1 OFK Beograd
  09-05-2019 20:45 Velež Mostar 1 : 1 Radnički Niš
  09-05-2019 20:45 Tamiš 2 : 2 Dinamo Vranje

Kolo 6 11-05-2019 18:15 Rad 1 : 3 FK Šumadinac
  11-05-2019 18:15 Iskra 2 : 1 Rudar Prijedor
  11-05-2019 18:15 OFK Futog 0 : 3 OFK Aranđelovac
  11-05-2019 18:15 Obilić 2 : 3 NK Papuk
  11-05-2019 18:15 Pelister 4 : 3 Čukarički
  11-05-2019 18:15 Radnički Niš 1 : 0 Javor
  11-05-2019 18:15 Dinamo Vranje 3 : 2 Partizan
  11-05-2019 18:15 Dinamo Zagreb 2 : 3 Velež Mostar
  11-05-2019 18:15 OFK Beograd 4 : 2 Tamiš

Kolo 7 12-05-2019 16:00 NK Papuk 2 : 3 Pelister
  12-05-2019 16:00 OFK Aranđelovac 0 : 0 Radnički Niš
  12-05-2019 16:00 Čukarički 1 : 0 Dinamo Vranje
  12-05-2019 16:00 FK Šumadinac 1 : 2 Obilić
  12-05-2019 16:00 Rudar Prijedor 2 : 2 OFK Futog
  12-05-2019 16:00 Velež Mostar 2 : 1 Rad
  12-05-2019 16:00 Tamiš 4 : 1 Iskra
  12-05-2019 16:00 Javor 2 : 2 Dinamo Zagreb
  12-05-2019 16:00 Partizan 1 : 2 OFK Beograd

Kolo 8 18-05-2019 16:15 OFK Futog 0 : 1 Tamiš
  18-05-2019 16:15 Obilić 1 : 1 Velež Mostar
  18-05-2019 16:15 Pelister 2 : 2 Dinamo Vranje
  18-05-2019 16:15 Radnički Niš 2 : 1 Rudar Prijedor
  18-05-2019 16:15 NK Papuk 1 : 2 FK Šumadinac
  18-05-2019 16:15 OFK Beograd 1 : 2 Čukarički
  18-05-2019 16:15 Dinamo Zagreb 1 : 1 OFK Aranđelovac
  18-05-2019 16:15 Iskra 2 : 1 Partizan
  18-05-2019 16:15 Rad 1 : 2 Javor

Kolo 9 19-05-2019 18:00 Partizan 2 : 1 OFK Futog
  19-05-2019 18:00 Javor 2 : 2 Obilić
  19-05-2019 18:00 OFK Aranđelovac 3 : 3 Rad
  19-05-2019 18:00 Čukarički 1 : 2 Iskra
  19-05-2019 18:00 Rudar Prijedor 2 : 3 Dinamo Zagreb
  19-05-2019 18:00 Dinamo Vranje 1 : 2 OFK Beograd
  19-05-2019 18:00 FK Šumadinac 2 : 2 Pelister
  19-05-2019 18:00 Tamiš 1 : 2 Radnički Niš
  19-05-2019 18:00 Velež Mostar 2 : 2 NK Papuk

Kolo 10 21-05-2019 20:45 Iskra 1 : 3 Dinamo Vranje
  21-05-2019 20:45 Rad 3 : 1 Rudar Prijedor
  21-05-2019 20:45 OFK Futog 1 : 2 Čukarički
  21-05-2019 20:45 Obilić 2 : 1 OFK Aranđelovac
  21-05-2019 20:45 Radnički Niš 2 : 1 Partizan
  21-05-2019 20:45 NK Papuk 3 : 3 Javor
  21-05-2019 20:45 Pelister 1 : 5 OFK Beograd
  21-05-2019 20:45 Dinamo Zagreb 2 : 1 Tamiš
  21-05-2019 20:45 FK Šumadinac 1 : 2 Velež Mostar

Kolo 11 22-05-2019 18:00 Velež Mostar 1 : 0 Pelister
  22-05-2019 18:00 Tamiš 1 : 0 Rad
  22-05-2019 18:00 OFK Beograd 1 : 1 Iskra
  22-05-2019 18:00 Javor 0 : 0 FK Šumadinac
  22-05-2019 18:00 Partizan 1 : 0 Dinamo Zagreb
  22-05-2019 18:00 OFK Aranđelovac 1 : 1 NK Papuk
  22-05-2019 18:00 Čukarički 1 : 0 Radnički Niš
  22-05-2019 18:00 Rudar Prijedor 0 : 1 Obilić
  22-05-2019 18:00 Dinamo Vranje 0 : 1 OFK Futog

Kolo 12 25-05-2019 18:15 Dinamo Zagreb 2 : 2 Čukarički
  25-05-2019 18:15 FK Šumadinac 2 : 3 OFK Aranđelovac
  25-05-2019 18:15 Rad 1 : 2 Partizan
  25-05-2019 18:15 Velež Mostar 3 : 2 Javor
  25-05-2019 18:15 Pelister 2 : 4 Iskra
  25-05-2019 18:15 Obilić 2 : 2 Tamiš
  25-05-2019 18:15 OFK Futog 1 : 3 OFK Beograd
  25-05-2019 18:15 NK Papuk 3 : 3 Rudar Prijedor
  25-05-2019 18:15 Radnički Niš 4 : 3 Dinamo Vranje

Kolo 13 26-05-2019 19:00 Javor 2 : 4 Pelister
  26-05-2019 19:00 Partizan 3 : 3 Obilić
  26-05-2019 19:00 Iskra 2 : 3 OFK Futog
  26-05-2019 19:00 OFK Aranđelovac 2 : 2 Velež Mostar
  26-05-2019 19:00 Čukarički 3 : 3 Rad
  26-05-2019 19:00 Rudar Prijedor 2 : 2 FK Šumadinac
  26-05-2019 19:00 Dinamo Vranje 2 : 0 Dinamo Zagreb
  26-05-2019 19:00 Tamiš 1 : 2 NK Papuk
  26-05-2019 19:00 OFK Beograd 2 : 3 Radnički Niš

Kolo 14 28-05-2019 18:00 Velež Mostar 0 : 1 Rudar Prijedor
  28-05-2019 18:00 Rad 1 : 0 Dinamo Vranje
  28-05-2019 18:00 Obilić 0 : 0 Čukarički
  28-05-2019 18:00 Javor 1 : 1 OFK Aranđelovac
  28-05-2019 18:00 Pelister 0 : 0 OFK Futog
  28-05-2019 18:00 NK Papuk 1 : 1 Partizan
  28-05-2019 18:00 Radnički Niš 1 : 2 Iskra
  28-05-2019 18:00 FK Šumadinac 0 : 0 Tamiš
  28-05-2019 18:00 Dinamo Zagreb 0 : 1 OFK Beograd

Kolo 15 29-05-2019 18:00 Tamiš 2 : 1 Velež Mostar
  29-05-2019 18:00 OFK Beograd 3 : 1 Rad
  29-05-2019 18:00 Partizan 1 : 1 FK Šumadinac
  29-05-2019 18:00 Iskra 2 : 1 Dinamo Zagreb
  29-05-2019 18:00 OFK Aranđelovac 1 : 2 Pelister
  29-05-2019 18:00 Čukarički 2 : 2 NK Papuk
  29-05-2019 18:00 OFK Futog 2 : 1 Radnički Niš
  29-05-2019 18:00 Rudar Prijedor 2 : 2 Javor
  29-05-2019 18:00 Dinamo Vranje 1 : 3 Obilić

Kolo 16 01-06-2019 21:00 Dinamo Zagreb 2 : 0 OFK Futog
  01-06-2019 21:00 FK Šumadinac 0 : 1 Čukarički
  01-06-2019 21:00 Rad 1 : 1 Iskra
  01-06-2019 21:00 Velež Mostar 1 : 2 Partizan
  01-06-2019 21:00 Obilić 1 : 1 OFK Beograd
  01-06-2019 21:00 Javor 2 : 2 Tamiš
  01-06-2019 21:00 Pelister 1 : 2 Radnički Niš
  01-06-2019 21:00 NK Papuk 4 : 2 Dinamo Vranje
  01-06-2019 21:00 OFK Aranđelovac 2 : 3 Rudar Prijedor

Kolo 17 02-06-2019 17:00 Dinamo Vranje 1 : 0 FK Šumadinac
  02-06-2019 17:00 Radnički Niš 1 : 4 Dinamo Zagreb
  02-06-2019 17:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Pelister
  02-06-2019 17:00 OFK Beograd 0 : 0 NK Papuk
  02-06-2019 17:00 Tamiš 0 : 1 OFK Aranđelovac
  02-06-2019 17:00 Iskra 0 : 1 Obilić
  02-06-2019 17:00 Partizan 0 : 1 Javor
  02-06-2019 17:00 OFK Futog 1 : 2 Rad
  02-06-2019 17:00 Čukarički 1 : 0 Velež Mostar

Vrednosti igrača (€)

73.400.000 Plekanec Radnički Niš
62.500.000 Bart Radnički Niš
62.150.001 cope19 Dinamo Zagreb
60.900.001 Bukovik813 Partizan
56.500.002 kapelo Partizan
53.900.001 blend OFK Futog
52.650.001 BANFICA VŽ Dinamo Zagreb
52.250.001 cool OFK Futog
50.600.000 dukishark Radnički Niš
50.150.000 mohikanac777 Pelister
50.050.000 tesnjar OFK Beograd
49.800.000 Kaniđa Tamiš
47.000.000 Balkan-King Vojvodina
44.400.000 fotrlole Krajina
44.250.000 Bobisa Lokomotiva RUBIN
43.750.001 Mareeebgd Rušanj
43.400.000 Petricev Tamiš
41.900.000 meda Radnički Niš
41.700.000 Defibrilator Rijeka
41.650.002 dinamo11 Dinamo Zagreb

Naredni mečevi 1. liga

VIP kompletna tabela »
Dinarac (0)(34/64)52.8 100€
PartyManiac (1)(23/44)46.56 50€
mrtav-ladan86 (1)(17/31)45.84 30€
markoni94 (0)(26/48)39.4 20€
-No1- (0)(16/38)38.22 10€
T1X2 kompletna tabela »
Vesely (1)(50/96)153.9 40€
Vrabac na grani (2)(58/83)136.87 20€
Atletiko Maadrid (0)(30/47)115.25 10€
Kojke (0)(22/39)95.64 5€
OPARA (0)(50/99)91.58 5€
NEDELJNA TABELA (22-28.06.2019.)
Vrabac na grani(10/11)50.48 15€
Vesely(10/13)46.64
madjara(7/10)43.28

SPORTSKE NOVOSTI

Sportske novosti

Na 12 od 13 utakmica dva tima je viđena indentična mix igra

Danas će u terminu od 17 časova u okviru finske Veikkauslige sastati ekipe Mariehamna i HJK-a. Mariehamn se nalazi na 7. mestu na tabeli s...

Utorak, 25.06.2019. 07:17
Sportske novosti

Prijateljski meč nam donosi veliki broj pogodaka?!

Sa početkom od 11 sati po našem vremenu na programu je prijateljska utakmica u kojoj će se sastati češki timovi Liberec i Varnsdorf. L...

Ponedeljak, 24.06.2019. 23:45
Sportske novosti

Liga šampiona: KF Feronikeli - Lincoln Red Imps (Najava pretkola)

Na istom stadionu gde se igra i prva pretkvalifikaciona utakmica, sastaće se i KF Feronikeli sa Kosova i Lincoln Red Imps iz Gibraltara. ...

Ponedeljak, 24.06.2019. 21:26
Sportske novosti

Liga šampiona: Tre Penne – FC Santa Coloma (Najava pretkola)

Na stadionu "Fadil Vokrri" u Prištini i zvanično će započeti kvalifikacije za Ligu šampiona u sezoni 2019/20. Reč je o pretkolu, ta...

Ponedeljak, 24.06.2019. 20:43
Sportske novosti

Bodovi pripadaju domaćinima?

U okviru 13. prvenstvenog kola prvog ranga finskog fudbala "Veikkausliiga" sastaju se timovi, Ilves i KPV. Domaći sastav trenutno zauzima t...

Ponedeljak, 24.06.2019. 23:58

više na sportskenovosti.net

Za webmastere

Obogatite sadržaj Vašeg bloga/sajta i postavite bilo koji naš widget kod vas, a potom nam se javite za saradnju kako biste i Vi postavljali linkove od Vaše stranice u našim analizama. Saznajte više

Arhiva tipova i analiza

Budimo u kontaktu

Kontaktirajte nas

info@t1x2.net