t1x2.net

LOSE
user image Cvija
24/39 | +40.56
Tennis / ATP ~ Rome (Italy) / 11.05.2025. 11:00

Arthur Fils - Stefanos Tsitsipas

TIP: UG- (23.5) @1.8 8/10 2:1 (2:6, 6:4, 6:2)

Ukupno gemova na mecu manje
Zanimljiv duel koji može da ode na obe strane i mislim da će u velikoj meri odlučiti prvi set. Ova dvojica su pre nepunih dana igrali treći međusobni meč, i to prvi put na šljaci. Nakon dva odigrana gema Cicipas je pretrpeo brejk i predao meč. Prethodna dva duela na tvrdoj podlozi je Fils dobio ubedljivo sa po 2:0. Dakle, u tri međusobna meča Cicipas nijednom nije uspeo da oduzme gem Francuzu. Verujem da će sutra biti najbliži tome do sada. Pre svega, Francuz ne igra svoj najbolji tenis na šljaci, dok je Cicipas solidan na ovoj podlozi što smo i videli u prvom meču gde je pobedio drugog Francuza, solidnog šljakera, Milera sa 6:2 7:6.

Fils je u prvom kolu dosta lagano slavio protiv dobrog Grikspura. Ne očekujem neki maratonski duel i valja iskoristiti ovu visoku granicu za ovaj meč.

user image Cvija
24/39 | +40.56
Tennis / Challenger ~ Zagreb (Croatia) / 13.05. 10:00

Gauthier Onclin - Luka Pavlovic

TIP: 1S 1 @1.52 8/10

Onclin je u tako dobroj formi trenutno da se jednostavno ne mogu porediti ova dvojica. Pavlović je u nizu od 4 poraza, odnosno poslednji put je slavio pre gotovo mesec dana na turniru u Meksiku. Onclin u poslednjih 10 mečeva ima 8 pobeda i 2 poraza. Dolazi na ovaj turnir nakon solidnog izdanja na čelendžeru u Ostravi gde je stigao do polufinala u kojem ga je savladao Piros. Sastali su se jedanput pre ravno tri godine i to na turniru na šljaci na Zlatiboru. Onclin je bio ubedljiv sa 6:4 6:2. Belgijanac izgleda trenutno jako sigurno na terenu. Ume da igra duge razmene do iznemoglosti i prilično ima samopouzdanja za razliku od njegovog protivnika koji je u kontra ritmu.

user image Cvija
24/39 | +40.56
Basketball / South Korea ~ KBL / 13.05. 12:00

Seoul Knights - LG Sakers

TIP: I 1 @1.83 8/10

Teško je praviti bilo kakve prognoze u ovoj seriji. LG Sakersi, inače drugoplasirana ekipa na tabeli ove sezone, su nadomak titule i vode 3:1 u seriji. Otvorili su seriju sa dva fantastična brejka u gostima i time stekli prednost od 2:0, potom je usledila i pobeda kod kuće. Nisu uspeli da zatvore seriju u četvrtoj utakmici jer je Seul odigrao fantastičnu odbranu i slavio na kraju sa čak 25 razlike primivši svega 48 poena. Sada će Seul Najtsi odigrati treću utakmicu protiv LG Sejkersa kod kuće. Očekujem maksimalno čvrst pristup od prvog minuta. U prva dva meča kod kuće jednom su vodili svega 1 razlike, a u drugom meču su gubili na poluvremenu. Ne smem prognozirati konačan ishod, jer je pritisak veliki na domaćinu, ali otvaranje utakmice možda bude nešto lakši posao za njih.

Arhiva tipova

Broj odigranih tipova ovog tipstera za ovaj mesec: 43. Kliknite ovde kako biste ih pogledali.

Bet Builder