Ukupno golova 0-1 Prvi tip za sutra koji cu igrati bice duel u kome se sastaju ekipe ALvarada i Germinala.Na 14 odigranih utamica ekip Alvarada je na sedam utakmica zavrsila sa manje od dva gola,na njihovim utakmicama pada prosjecno 1.5 golova.Sa druge gosti su jos gori po efikasnosti na 13 odigranih utakmica cak deset su igrali u ovom underu i prosjek postignutih golova je tacno jedan.Kada pogledamo ovu statistiku meni je jasno da je ovo preveliki koeficijent koji moram pokusati iskoristiti jer je ogroman value i svi apsolutno parametri su na nasoj strani iako je 1.5 po meni zicer za 0 do 2 zbog takmicenja biram ipak malo rizicnije
Bet Builder je zamišljen kao alat preko koga uz svega par klikova i zadatih kriterijuma dobijate tiket sastavljen od tipova naših tipstera sa sajta. Algoritam analizira koji su tipsteri u najboljoj formi i u skladu sa tim kreira i tiket.
Za nagrade morate imati otvoren MaxBet nalog i prijavljen u poljima ispod u toku takmičarskog meseca. Upišite ispod ID i Vaš email iz MaxBet-a (npr: 164887 i u polju ispod petarp@gmail.com). Ukoliko osvojite neko od mesta koje osvajaju nagradu, a ovde nemate prijavljen ID i EMAIL iz MaxBet-a, nagradu nećete dobiti, već će biti prosleđena drugom članu. Obratite pažnju prilikom unosa jer podatke nije moguće kasnije menjati!