t1x2.net

user image ridji
20/24 | +55.92
Football / Norway 1 / 20.05.2026. 20:00

Aalesund - Brann

TIP: UG3+ @1.44 8/10

Ukupno golova 3+
Ovo sam vezao u dublu sa Rudom. Dakle, Norvežani na tapatu i ponovo taj Alesund. Pre neki dan sam tipovao golova kada su igrali protiv Rozenborga. Sve što sam rekao se obistinilo i očekujem i danas golove. Alesund voli da igra protiv timova koji napadaju, jer tako imaju prostora za kontra napade. Često protiv onih najjačih ekipa iznenade, a problem nastane protiv onih ekipa koji su jednaki sa njima, jer oni za razliku od onih sa vrha ne napadaju.

Bran svakako puca na sam vrh lige i prema dosadašnjim igrama, jedan su od najjačih ekipa za golove. Očekujem od samog starta napade sa obe strane i da vidimo dosta golova. Over 3 opcija za singl.

Sponzorisano
user image ridji
20/24 | +55.92
Football / Norway 1 / 20.05. 20:00

Aalesund - Brann

TIP: UG3+ @1.44 8/10

Ovo sam vezao u dublu sa Rudom. Dakle, Norvežani na tapatu i ponovo taj Alesund. Pre neki dan sam tipovao golova kada su igrali protiv Rozenborga. Sve što sam rekao se obistinilo i očekujem i danas golove. Alesund voli da igra protiv timova koji napadaju, jer tako imaju prostora za kontra napade. Često protiv onih najjačih ekipa iznenade, a problem nastane protiv onih ekipa koji su jednaki sa njima, jer oni za razliku od onih sa vrha ne napadaju. Bran svakako puca na sam vrh lige i prema dosadašnjim igrama, jedan su od najjačih ekipa za golove. Očekujem od samog starta napade sa obe strane i da vidimo dosta golova. Over 3 opcija za singl.

Arhiva tipova

Broj odigranih tipova ovog tipstera za ovaj mesec: 26. Kliknite ovde kako biste ih pogledali.

Bet Builder