Balkan Kup 34
Print
Kolo 1 29-10-2016 15:30 Igman Ilidža 1 : 1 Domžale
  29-10-2016 15:30 Koper 2 : 1 Borac Čačak
  29-10-2016 15:30 FK Balkan 0 : 1 Lokomotiva UNIQLO
  29-10-2016 15:30 Teteks 2 : 0 OFK Aranđelovac
  29-10-2016 15:30 Dinamo Zagreb 1 : 0 Obilić
  29-10-2016 15:30 NK Bosna 1 : 1 Šibenik
  29-10-2016 15:30 Kom 2 : 1 Pobeda
  29-10-2016 15:30 Budućnost 3 : 0 Borac BL
  29-10-2016 15:30 Mladost Podgorica 1 : 2 Slaven Belupo
  29-10-2016 15:30 Rekreativo 1 : 3 Tamiš
  29-10-2016 15:30 Rušanj 2 : 2 Zmaj 1953
  29-10-2016 15:30 FAP 2 : 1 Bežanija
  29-10-2016 15:30 Hajduk Split 2 : 1 Sinđelić Niš
  29-10-2016 15:30 Rad 2 : 0 Car Konstantin
  29-10-2016 15:30 Javor 2 : 2 Vojvodina
  29-10-2016 15:30 Zemun 1 : 3 Jedinstvo (BP)
  29-10-2016 15:30 Voždovac 0 : 2 Krajina
  29-10-2016 15:30 Željezničar 4 : 2 NK Osijek
  29-10-2016 15:30 Čukarički 2 : 2 OFK Beograd
  29-10-2016 15:30 Crvena Zvezda 3 : 0 Proleter NS
  29-10-2016 15:30 NK Nosteria 4 : 2 NK Marsonia
  29-10-2016 15:30 Novi Sad 2 : 1 OFK Futog
  29-10-2016 15:30 Zrinjski Mostar 0 : 1 Žarkovo
  29-10-2016 15:30 Iskra 1 : 0 Jagodina

Kolo 2 30-10-2016 15:30 Lokomotiva UNIQLO 2 : 1 FK Balkan
  30-10-2016 15:30 Domžale 2 : 0 Igman Ilidža
  30-10-2016 15:30 Zmaj 1953 2 : 3 Rušanj
  30-10-2016 15:30 Car Konstantin 1 : 2 Rad
  30-10-2016 15:30 NK Osijek 3 : 1 Željezničar
  30-10-2016 15:30 OFK Futog 2 : 1 Novi Sad
  30-10-2016 15:30 OFK Aranđelovac 2 : 1 Teteks
  30-10-2016 15:30 Borac Čačak 1 : 2 Koper
  30-10-2016 15:30 Bežanija 3 : 3 FAP
  30-10-2016 15:30 Vojvodina 0 : 2 Javor
  30-10-2016 15:30 Sinđelić Niš 2 : 2 Hajduk Split
  30-10-2016 15:30 Žarkovo 1 : 1 Zrinjski Mostar
  30-10-2016 15:30 Obilić 0 : 0 Dinamo Zagreb
  30-10-2016 15:30 Slaven Belupo 1 : 4 Mladost Podgorica
  30-10-2016 15:30 Pobeda 0 : 1 Kom
  30-10-2016 15:30 Jedinstvo (BP) 2 : 3 Zemun
  30-10-2016 15:30 Proleter NS 4 : 1 Crvena Zvezda
  30-10-2016 15:30 Jagodina 1 : 1 Iskra
  30-10-2016 15:30 OFK Beograd 3 : 1 Čukarički
  30-10-2016 15:30 Šibenik 2 : 2 NK Bosna
  30-10-2016 15:30 Tamiš 0 : 1 Rekreativo
  30-10-2016 15:30 Borac BL 1 : 4 Budućnost
  30-10-2016 15:30 Krajina 2 : 3 Voždovac
  30-10-2016 15:30 NK Marsonia 1 : 2 NK Nosteria

Kolo 3 04-11-2016 20:30 Novi Sad 2 : 0 OFK Futog

Kolo 4 25-11-2016 20:00 Koper 2 : 3 FAP
  25-11-2016 20:00 Mladost Podgorica 1 : 2 Novi Sad
  25-11-2016 20:00 NK Nosteria 1 : 1 Velež Mostar
  25-11-2016 20:00 Lokomotiva UNIQLO 1 : 1 Dinamo Zagreb
  25-11-2016 20:00 Olimpik Sarajevo 4 : 2 NK Osijek
  25-11-2016 20:00 Pelister 1 : 3 Krajina
  25-11-2016 20:00 Dinamo Vranje 4 : 1 Sarajevo
  25-11-2016 20:00 Rušanj 3 : 1 Javor
  25-11-2016 20:00 Radnički Niš 1 : 0 Budućnost
  25-11-2016 20:00 Hajduk Split 1 : 2 Rad
  25-11-2016 20:00 Jedinstvo (BP) 0 : 0 Rijeka
  25-11-2016 20:00 NK Bosna 0 : 3 Partizan
  25-11-2016 20:00 OFK Beograd 0 : 2 Teteks
  25-11-2016 20:00 Tamiš 1 : 2 Iskra
  25-11-2016 20:00 Domžale 0 : 1 Kom
  25-11-2016 20:00 Crvena Zvezda 1 : 0 Žarkovo

Kolo 5 28-11-2016 18:00 Budućnost 2 : 2 Radnički Niš
  28-11-2016 18:00 Iskra 1 : 1 Tamiš
  28-11-2016 18:00 Sarajevo 1 : 0 Dinamo Vranje
  28-11-2016 18:00 Javor 0 : 2 Rušanj
  28-11-2016 18:00 Teteks 1 : 2 OFK Beograd
  28-11-2016 18:00 FAP 2 : 0 Koper
  28-11-2016 18:00 Rijeka 0 : 0 Jedinstvo (BP)
  28-11-2016 18:00 Partizan 0 : 1 NK Bosna
  28-11-2016 18:00 NK Osijek 1 : 1 Olimpik Sarajevo
  28-11-2016 18:00 Krajina 2 : 0 Pelister
  28-11-2016 18:00 Kom 1 : 3 Domžale
  28-11-2016 18:00 Žarkovo 1 : 1 Crvena Zvezda
  28-11-2016 18:00 Dinamo Zagreb 1 : 2 Lokomotiva UNIQLO
  28-11-2016 18:00 Rad 3 : 2 Hajduk Split
  28-11-2016 18:00 Novi Sad 1 : 2 Mladost Podgorica
  28-11-2016 18:00 Velež Mostar 1 : 1 NK Nosteria

Kolo 6 01-12-2016 19:30 Jedinstvo (BP) 0 : 1 Rijeka
  01-12-2016 19:30 NK Nosteria 0 : 1 Velež Mostar
  01-12-2016 19:30 Mladost Podgorica 0 : 2 Novi Sad

Kolo 7 13-12-2016 20:45 Krajina 2 : 1 Novi Sad
  13-12-2016 20:45 Crvena Zvezda 3 : 1 Lokomotiva UNIQLO
  13-12-2016 20:45 Dinamo Vranje 0 : 1 Rijeka
  13-12-2016 20:45 Radnički Niš 2 : 1 Teteks
  13-12-2016 20:45 Olimpik Sarajevo 0 : 2 Rad
  13-12-2016 20:45 Domžale 1 : 0 Velež Mostar
  13-12-2016 20:45 Iskra 0 : 2 FAP
  13-12-2016 20:45 Rušanj 1 : 1 Partizan

Kolo 8 14-12-2016 20:45 Novi Sad 1 : 1 Krajina
  14-12-2016 20:45 Lokomotiva UNIQLO 3 : 1 Crvena Zvezda
  14-12-2016 20:45 Rijeka 1 : 0 Dinamo Vranje
  14-12-2016 20:45 Teteks 2 : 2 Radnički Niš
  14-12-2016 20:45 Rad 2 : 2 Olimpik Sarajevo
  14-12-2016 20:45 Velež Mostar 1 : 2 Domžale
  14-12-2016 20:45 FAP 2 : 1 Iskra
  14-12-2016 20:45 Partizan 1 : 3 Rušanj

Kolo 9 16-12-2016 20:00 Crvena Zvezda 1 : 1 Lokomotiva UNIQLO

Kolo 10 19-12-2016 20:00 Lokomotiva UNIQLO - : - Crvena Zvezda

Profil

Svaka pomoć je dobrodošla Markovoj porodici, Pomozimo i čuvajmo uspomenu na Marka Drinića - Drinu!

Tabele

Za webmastere

Obogatite sadržaj Vašeg bloga/sajta i postavite bilo koji naš widget kod vas, a potom nam se javite za saradnju kako biste i Vi postavljali linkove od Vaše stranice u našim analizama. Saznajte više

Budimo u kontaktu

Kontaktirajte nas

Email: t1x2.net@gmail.com