Pročitajte pravilnik!
Dobro pročitajte pravilnik ovde kako biste se upoznali sa načinom na koji se igra liga. Obaveštenja i pitanja, kao i prijave novih ekipa, će se vršiti u grupi ovde.Sezona | Šampion | II mesto | III mesto | Kup | Elite League Cup | Intertoto Cup | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | Velež Mostar | Horizont Turnovo | Partizan | NK Nosteria | OFK Futog | |||||||
52 | Sinđelić Niš | Brodarac 1947 | Radnički 1923 | |||||||||
51 | Mornar Bar | OFK Aranđelovac | Radnički 1923 | |||||||||
50 | Dinamo Zagreb | Voždovac | Tamiš | Mornar Bar | NK Papuk | |||||||
49 | OFK Beograd | Voždovac | Sinđelić Niš | FK Krivanj | Radnički 1923 | |||||||
48 | Dinamo Vranje | Pelister | Velež Mostar | Radnički Niš | Busovača | |||||||
47 | OFK Beograd | Radnički Niš | Čukarički | Partizan | Obilić | |||||||
46 | Partizan | Radnički Niš | Dinamo Zagreb | Radnički Niš | Budućnost | |||||||
45 | Radnički Niš | Partizan | Javor | |||||||||
44 | Velež Mostar | Rad | OFK Aranđelovac | |||||||||
43 | Rudar Prijedor | Radnički Niš | Rad | |||||||||
42 | Dinamo Zagreb | Car Konstantin | Partizan | OFK Beograd | Radnički Niš | |||||||
41 | Velež Mostar | Tamiš | Rušanj | NK Marsonia | Borac BL | |||||||
40 | Tamiš | Krajina | Voždovac | Kom | Bežanija | |||||||
39 | Radnički Pirot | Borac Čačak | Dinamo Zagreb | Kom | Rijeka | Domžale | ||||||
38 | Borac Čačak | Rudar Prijedor | Zemun | Bežanija | ||||||||
37 | Novi Sad | Velež Mostar | Radnički Niš | |||||||||
36 | Novi Sad | Radnički Niš | Borac Čačak | |||||||||
35 | Vojvodina | Partizan | Kom | |||||||||
34 | Dinamo Vranje | Rijeka | Radnički Niš | Radnički Niš | ||||||||
33 | Radnički Niš | Olimpik Sarajevo | Sarajevo | Partizan | ||||||||
32 | Dinamo Zagreb | Budućnost | Partizan | |||||||||
31 | OFK Beograd | Sinđelić Niš | Velež Mostar | |||||||||
30 | Sinđelić Niš | Velež Mostar | Pelister | |||||||||
29 | Velež Mostar | Sinđelić Niš | Proleter NS | |||||||||
28 | Proleter NS | Rijeka | Rad | |||||||||
27 | Krajina | Proleter NS | Dinamo Vranje | |||||||||
26 | Zemun | Jagodina | OFK Aranđelovac | |||||||||
25 | Mladost Podgorica | Rijeka | Dinamo Vranje | |||||||||
24 | Proleter NS | Pelister | Naprijed Banja Luka | |||||||||
23 | Partizan | Proleter NS | Rijeka | |||||||||
22 | Dinamo Zagreb | Voždovac | Rad | |||||||||
21 | Dinamo Vranje | Zemun | Teteks | |||||||||
20 | Hajduk Split | Vojvodina | OFK Beograd | |||||||||
19 | Naprijed Banja Luka | Hajduk Split | Teteks | |||||||||
18 | Vardar | OFK Beograd | Novi Sad | |||||||||
17 | OFK Futog | Partizan | Mladost Podgorica | |||||||||
16 | Teteks | Kolubara | Žarkovo | |||||||||
15 | Novi Sad | Teteks | Žarkovo | |||||||||
14 | Domžale | OFK Beograd | Vojvodina | |||||||||
13 | Rad | Mladost Podgorica | Žarkovo | |||||||||
12 | Partizan | Vardar | NK Rijeka | |||||||||
11 | NK Rijeka | Partizan | Žarkovo | |||||||||
10 | Kolubara | Zemun | Sloga Kraljevo | |||||||||
9 | Vardar | Novi Sad | Kolubara | |||||||||
8 | Rad | Obilić | Zemun | |||||||||
7 | Rad | Kolubara | Partizan | |||||||||
6 | Partizan | Zemun | Čelik Zenica | |||||||||
5 | Rad | Novi Sad | Obilić | |||||||||
4 | Partizan | Rad | Radnički Niš | |||||||||
3 | Partizan | Velež Mostar | OFK Beograd | |||||||||
2 | Jagodina | OFK Beograd | Crvena Zvezda | |||||||||
1 | Rudar Pljevlja | Željezničar | Radnički Niš |